Günlük hazırlanan Ubuntu imajları

Başlatan hasansahin, 28 Mayıs 2008 - 16:14:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

feritarslan

Alışkanlık inanki yahu, ben arkadaşlar yazdım sanıyordum pardon tekrar =\
                CloneZilla

feritarslan

14.04 sürümlerinde kurulum yapılmıyor indirmeyin boşuna sıkıntılı hepsi.
                CloneZilla

meda

Alıntı yapılan: feritarslan - 04 Temmuz 2015 - 13:57:10
14.04 sürümlerinde kurulum yapılmıyor indirmeyin boşuna sıkıntılı hepsi.
Acaba ben nasıl kurdum. :) 1 haftalık Ubuntu 14.04.3 daily build kullanıcısıyım. :)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ata1

bir tek 14.04.2 wifi de ufak bir sorunum olmuştu ki diğerlerinin tamamını kurmuştum bende

prospheim

Arkadaş ne demek kurulum olmuyor onlar orjinal imaj dosyaları sadece güncellemeler eklenmiş üzerine. Kurulmuyor diyen arkadaş yanlış bilgilendirme yapmayalım siz kuramadınız diye hatalı demek olmaz.
Sometimes Memories Can Kill!!

feritarslan

Alıntı yapılan: medaAlıntı yapılan: feritarslan - 04 Temmuz 2015 - 13:57:1014.04 sürümlerinde kurulum yapılmıyor indirmeyin boşuna sıkıntılı hepsi.Acaba ben nasıl kurdum. 1 haftalık Ubuntu 14.04.3 daily build kullanıcısıyım.
Dostum sen nasıl kurduysan öyle kurdum, indirdim, yazdırdım kur ekranı bile gelmedi boot hatası verdi, sonra desim acaba usb mi bozuldu ?  Sildim aynı Usb'ye normal sürmü yazdırdım gayet mükemmel kurdu, şimdi sorun bendemi ? Ayrıca sende böyle kurmadın mı ?
                CloneZilla

prospheim

Alıntı yapılan: feritarslan - 05 Temmuz 2015 - 00:51:50
Alıntı yapılan: medaAlıntı yapılan: feritarslan - 04 Temmuz 2015 - 13:57:1014.04 sürümlerinde kurulum yapılmıyor indirmeyin boşuna sıkıntılı hepsi.Acaba ben nasıl kurdum. 1 haftalık Ubuntu 14.04.3 daily build kullanıcısıyım.
Dostum sen nasıl kurduysan öyle kurdum, indirdim, yazdırdım kur ekranı bile gelmedi boot hatası verdi, sonra desim acaba usb mi bozuldu ?  Sildim aynı Usb'ye normal sürmü yazdırdım gayet mükemmel kurdu, şimdi sorun bendemi ? Ayrıca sende böyle kurmadın mı ?

Arkadaşım ilk başta indirdiğin her iso dosyasının md5'ni kontrol ettin mi? Bunu alışkanlık haline getir. Ondan sonraki adımda düzgün bir usb ve düzgün bir program ile çekersen hiç bir şekilde sıkıntı oluşmaz. Kuramadıysan buralarda sıkıntı vardır demektir. Ki genelde usb'ye yazdırmak için kullanılan programlarda sıkıntı oluyor.

feritarslan

Herneyse md5 falan uğraşamam 150mlık güncelleme sorun değil benim için.
                CloneZilla

prospheim

Alıntı yapılan: feritarslan - 05 Temmuz 2015 - 03:38:30
Herneyse md5 falan uğraşamam 150mlık güncelleme sorun değil benim için.

O zaman burada hatalı falan yazmaktan vazgeç.

feritarslan

Alıntı yapılan: prospheimAlıntı yapılan: feritarslan - Bugün, 03:38:30Herneyse md5 falan uğraşamam 150mlık güncelleme sorun değil benim için.
O zaman burada hatalı falan yazmaktan vazgeç.
hatalı olmasa kurulum ekranı gelirdi laf yarıştırıp durmaktan vazgeç
                CloneZilla

ata1

@feritarslan arkadaşım yani sen diyorsun ki ben bozuk diyorsam bozuktur
ben hata yapmış olamam tüm sistem hata yapıyor . bu anlaşılıyor söylediklerinden
md5 kontrolü yaptım iso sağlamdı boot aracım mükemmeldi .
ama ubuntu ekibi hatalı yapıyor .
arkadaşım bura da indirmeyin kurmayın ibaresi kullanıyorsan ki kullandın .insanlar haklı olarak yorum yazacak ve eleştirecek .

feritarslan

Alıntı yapılan: eral@feritarslan arkadaşım yani sen diyorsun ki ben bozuk diyorsam bozuktur
ben hata yapmış olamam tüm sistem hata yapıyor . bu anlaşılıyor söylediklerinden
md5 kontrolü yaptım iso sağlamdı boot aracım mükemmeldi .
ama ubuntu ekibi hatalı yapıyor .
arkadaşım bura da indirmeyin kurmayın ibaresi kullanıyorsan ki kullandın .insanlar haklı olarak yorum yazacak ve eleştirecek .
Hayır dostum ben bozultur diyosam bozukturda ne demek tabiki öyle demiyorum hatalıdan kastım şu diğeri gibi kurulmuyor sanırım atar matar bişe yapmak gerekiyor demek istemiştim aslında  ama @prospheim in konuşma şekli hoşuma gitmedi oyüzden yukarıda öyle dedim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Temmuz 2015 - 19:23:48

Herneyse kapatalım. bende olmadı diyim ozman.
                CloneZilla

iblah60