download manager arıyorum (rapid pre uyumlu)

Başlatan MynakTurk, 06 Nisan 2009 - 00:03:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MynakTurk

merhaba arkadaşlar rapid premium hesabınla dosya indirebilcem flashget tarzı birşey arıyorum çok program denedim rapid premiumla indiremedim hiçbiriyle ben mi yanlış yapıyorum anlamadım. varsa bildiğiniz bu tarz bi program lütfen paylaşın benimle  :P şimdiden teşşekkür ederim selametle  :)
...

MynakTurk

hoşbulduk dostum..
fatrat diye bişey buldum yaklaşık 30dk debelenmem sonucunda kurdum denicem bakalım olur inş  :P
...

Malik

jdownloader da işinizi görebilir. Forumda mevcut anlatımı.
Bir şey öğrenmek istediğimde dışarı çıkar ve benden daha çok bilen birisini bulur ona sorarım. Bazen çok kazık sorarım!!!

Linux bir felsefedir, felsefe öğretidir, öğreti bilim ve düşüncedir, bilim ve düşünce özgürlüktür, özgürlük ise linuxdur. Yani Linux herşeydir.

MynakTurk

fatratı kullanamadım desem   :(

chilekesh jdownloader denicem inş onu beceririm indiriyorum şimdi teşekkürler  :)
...

MynakTurk

uyarın için ben teşekkür ederim dostum.
sağlam bir program bulamadım gene
jdown. firefoxda linkleri tanıyan eklentiyi beceremedim
fatrat iyidi güzeldi linkleri torent dosyası gibi algıladı :)
aria denedim oda çok hantal geldi başka tavsiyesi olan var mı ?
...

heartsmagic

Firefox ve kendiliğinden tanıma olmuyor ancak bağlantılar kopyalanıp ekle dediğinden kendiliğinden geliyor. Çok küçük bir rahatsızlık ve JDownloader geri kalan işini genelde iyi yapıyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

askinj

Ben jdownloader kullanıyorum . Kullanımı kolay ve ip değiştirmeyi modem resetlemeden kendi yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Başka bir programa ihtiyaç yok bence..

aynshtein

jDownloader benim denediğim programlar arasında en iyisi... Firefox'la birlikte kullanmak istiyorsan, önce GreaseMonkey eklentisini kur. Sonra Userscripts.org adresinden "RsLink Checker"ı kur. Ardından da Firefox'un RsFind eklentisini kur. (Önce Greasemonkey betiğini kurup sonra RsFind'ı kurman gerekiyor) Tarayıcını yeniden başlattığında sağ altta R simgesi göreceksin. Linklerin bulunduğu sayfada o simgeye tıklarsan tüm Rapidshare linklerini kolayca kopyalayabilirsin... jDownloader'ın ayarlarından pano izlemesini açarsan, panoya kopyaladığın linkler otomatik olarak jDownloader'ın "listeye ekle" penceresine yerleştirilir...
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/

askinj

Teşekkürler tarayıcı ile bağlantısını yapamıyordum sadece kes komutunu verdiğimzaman download paketlerinş ekleme bağlantısı açılıyordu.

ironic

Alıntı yapılan: ALpAsya - 10 Nisan 2009 - 22:19:35
Alıntı yapılan: aynshtein - 07 Nisan 2009 - 12:56:10
jDownloader benim denediğim programlar arasında en iyisi... Firefox'la birlikte kullanmak istiyorsan, önce GreaseMonkey eklentisini kur. Sonra Userscripts.org adresinden "RsLink Checker"ı kur. Ardından da Firefox'un RsFind eklentisini kur. (Önce Greasemonkey betiğini kurup sonra RsFind'ı kurman gerekiyor) Tarayıcını yeniden başlattığında sağ altta R simgesi göreceksin. Linklerin bulunduğu sayfada o simgeye tıklarsan tüm Rapidshare linklerini kolayca kopyalayabilirsin... jDownloader'ın ayarlarından pano izlemesini açarsan, panoya kopyaladığın linkler otomatik olarak jDownloader'ın "listeye ekle" penceresine yerleştirilir...

RsLink Checker eklentisini verilen adreste bulamadım.

Alpasya , burda mevcut.

Gimp Uzmanı

MynakTurk

...

aynshtein

rica ederim... bu arada JDownloader netload, netfolder, megashare, megaupload ve standart http linklerinin yanı sıra daha onlarca servisi destekliyor... ayarlarını biraz kurcaladığınızda çok hoşunuza giden özellikleri keşfedebilirsiniz...
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/