[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Mayıs 2012)

Başlatan alquirel, 07 Mayıs 2012 - 16:19:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Mayıs 2012)

Mustafa Kalkan
4 (6%)
NightBlue
12 (17.9%)
Felâsife
4 (6%)
KemalALKIN
4 (6%)
Linux
14 (20.9%)
if
18 (26.9%)
CeYHuN07
2 (3%)
Rbbt
12 (17.9%)
sezmen
3 (4.5%)
apocuk
5 (7.5%)
bigbang
2 (3%)
arpia
9 (13.4%)
carisma
8 (11.9%)
yavuz21
1 (1.5%)
SouLCollector
4 (6%)
hasanyılmaz
11 (16.4%)

Toplam Oy Verenler: 67

Oylama kapandı: 14 Mayıs 2012 - 16:19:37

alquirel

» Anket 14 Mayıs'ta sona erecektir.
» Her üyemizin 2 oy hakkı mevcuttur.
» Oylar sonradan değiştirilemez.
» Seçeneklerdeki bağlantıya tıklayarak ilgili masaüstü görüntüsüne ulaşabilirsiniz.
» Başlık her türlü yoruma açıktır.

En son Ağustos'ta 14 katılım olmuştu, bu ay 16 katılım var.
İlginiz için teşekkürler.

Tüm görüntüler için : http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=33472.0

Başarılar arkadaşlar. ;)

Rbbt

Benim gördüğüm en çekişmeli yarışmalardan biri olacağı kesin, çok güzel tasarımlar var kime oy vereceğimi şaşırdım (:
What happens when I become main source of a pain!!!

arpia

Alıntı yapılan: Rbbt - 07 Mayıs 2012 - 17:14:20
Benim gördüğüm en çekişmeli yarışmalardan biri olacağı kesin, çok güzel tasarımlar var kime oy vereceğimi şaşırdım (:

Kesinlikle katılıyorum. Özellikle sizin ve @if in masaüstüne bayıldım. Gerçekten ikinizin de masaüstü çok güzel. Şimdiden tebrik ediyorum.

frkntlgyc

Katılımın artması sevindirici inşallah diğer aya bende katılmak istiyorum nasip katılan herkese başarılar..

Bu arada @apocuk arkaplan resmini çok beğendim rica etsem paylaşır mısın?

apocuk

@frkntlgyc arkaplan resmimi beğenmişsin teşekkür ederim:)

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Mecburiyet Esaretin Diğer Adıdır.....
http://abdurrahmanakturk.wordpress.com/

KemalALKIN

Ya Allah Bismillah Allahuekber

İnşallah bu ay ben kazanırım kazanmazsam bile hiç kazanmayan biri kazansın derim :D. Kapitalist düzenin politik etkisi :D.

Kim kazanırsa kazansın görsel açıdan Linux kazanacak veya BSD yani Özgürlük :D.

Düzenleme Notu: İletideki tüm cümleleri gereksiz yere koyu harflerle yazmayın.
www.tckemal.ist

apocuk

Mecburiyet Esaretin Diğer Adıdır.....
http://abdurrahmanakturk.wordpress.com/

bigbang

İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

cerencalici

Ben galiba Tayfa'ya torpil yaptım biraz. :P :D

Tabii ki torpil değil; masaüstü görüntüleri hem sade hem de şık kanımca. ;)
Backspace tuşunu kırdım, mutsuzum. :S

arpia

Alıntı yapılan: if - 07 Mayıs 2012 - 21:07:09
@arpia, teşekkür ederim beğendiğiniz için.

Duvar Kağıdı: http://ubuntuone.com/0lD1ixkP7be8PW8LnK2LIa
Conky: http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=170.msg395995#msg395995
Bmpanel: SONAIN http://box-look.org/content/show.php/Bmpanel+themes?content=109132
GTK: Birch-gtk
Simge teması: akumin http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=akumin#/d219h5d
Openbox teması: 212KDE

Openbox teması çok güzel ama en çok simge teması için teşekkür ederim, sanırım gördüğüm en güzel simge teması.
Çok sadece, hoş ve prof duran bir desktop. Zaten bir süre Arch+Openbox takıntım vardı.
Bu ay gönlüm sizden ve @Rbbt 'ten yana. En sade ve profesyonel duran sizin, en janjanlı ve şık duran @Rbbt :)
Ben oyları etkileyip kendimi mi baltalıyorum :)
Herkese başarılar.

Bu arada diğer arkadaşların hakkını yemek istemiyorum, herkesin masaüstü birbirinden güzel.

hasanyılmaz

Rbbt ve arpia  sevdiğim tarzda. Sistem özelliklerini gösteren ve şık duran masaüstleri..

KemalALKIN

Beyler 12-13 Mayıs tarihlerinde yani bu hafta sonu 2 gün ikişer devre sınavlarım var :D. Tam sınav bitip ertesi gün stres olmadan kalkınca sonucu göreceğim :D ahaha :D. Güzel denk geldi teşekkürler :).
www.tckemal.ist

bigbang

İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

if

Alıntı YapEn sade

Sadece kullandığım temaların değil uygulamaların, sistemin vs. de sade olmasına dikkat ederim.:) Profesyonel mi? Değil ama içimde bir sanatkârın var olduğu da yadsınamaz :P:)

Alıntı YapBen oyları etkileyip kendimi mi baltalıyorum

:)

KemalALKIN

Bana hem sınav hemde tasarım olarak ileti yazanlara ve oy atanlara teşekkür ederim.

Not: Kusura bakmayın yönetimden abiler / ablalar :) kalınlaştırma kullandım bir kaç kez daha şimdi uyarılmışım bundan sonra hiç öyle yapmam şimdiden söyleyeyim son iletim yanmasın :D hehe.
www.tckemal.ist

arpia

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 08 Mayıs 2012 - 03:18:06
Bana hem sınav hemde tasarım olarak ileti yazanlara ve oy atanlara teşekkür ederim.

Not: Kusura bakmayın yönetimden abiler / ablalar :) kalınlaştırma kullandım bir kaç kez daha şimdi uyarılmışım bundan sonra hiç öyle yapmam şimdiden söyleyeyim son iletim yanmasın :D hehe.

Konu okul olunca akan sular duruyor tabi. Bütün GNU/Linux camiası adına, başarılar diliyoruz. Kimse itiraz etmez herhalde :)
Umarım istediğin sonuçların üzerinde bir başarı yakalarsın.

carisma

İyi güzel de ben neden oylamayı göremiyorum
Sadece seçenekler var ama istatiksel çizgiler yok

decent

Alıntı yapılan: carisma - 08 Mayıs 2012 - 08:42:29

Oy kullandıktan sonra :)

heartsmagic

Alıntı yapılan: decent - 08 Mayıs 2012 - 08:58:24
Alıntı yapılan: carisma - 08 Mayıs 2012 - 08:42:29

Oy kullandıktan sonra :)

Hatta, oylamalar bittikten sonra :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kalkan1973

Rbbt ve Felasife üstad'a gitti oylarım. ARCH işini kıvırabilsem bişeyler yapacaktım ama takıldığım yer çok Arch da...
Evde İşte her yerde Linux

Rbbt

İlk defa bu kadar kararsız kaldım bir yanda mavi ve grinin uyumunu yakalamış ve bunu şeffaflıkla tamamlamış @Nightblue ve @Felâsife var, diğer yanda MacOsX çalışması ile @KemalALKIN var, daha sonra hoş bir tasarıma sahip @Linux'un masaüstü var, rengarenk mevsim meyveleri ile süslenmiş masaüstüne ve çok güzel simge setine sahip @if var, son olarak ise en çok sevdiğim conky'yi kullanmış olan @arpia ve @hasanyılmaz var. Kime oy vereceğimi şaşırdım (: 

Bu arada @arpia, @hasanyılmaz ve @Mustafa Kalkan sizlere de yorumlarınız ve oylarınız için teşekkür ediyorum.

What happens when I become main source of a pain!!!

arpia

Arkadaşlar ben bir şey itiraf etmek istiyorum, bu durum beni rahatsız etti.
İki oy kullanma sebebimiz olarak, birini kendimize, birini beğendiğimiz bir masaüstü için sandım.

Alıntı yapılan: Mustafa Kalkan - 08 Mayıs 2012 - 09:35:46
Rbbt ve Felasife üstad'a gitti oylarım. ARCH işini kıvırabilsem bişeyler yapacaktım ama takıldığım yer çok Arch da...

Buradan anlıyorum ki kendime oy vererek haksızlık yapmış oldum. Mümkünse oyumu değiştirmek isterim?
İlk defa katıldığım için acemilik, kusura bakmayın.

Felâsife

Oy kullanmasak olmaz mı çok zorlanıyoruz da :D

Hakikaten masaüstlerinin hepside bir başka güzel, hal böyle olunca bende başka bir kriter uyguladım, yoksa işin içinden çıkamazdım ve yazı görünümlerine odaklandım, yani "Anti Aliasing" veya "ClearType" denilen olaya.
Sanki Kde'ciler bu olayı pek önemsememişler gibi geldi bana,  :D bir @hasanyılmaz ve @if 'in ki gibi gelmedi gözüme.
Openbox olmasına rağmen @if'in yazı görünümü çok başarılı, Unity ise daha harika görünüyor, tebrikler.

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

decent

@arpia,
-Bana göre-
Oy değiştirme isteğindeki iyi niyetinden kuşkum yok.
Fakat değişikliği yaparsak ve diğer üyelerimiz de değişiklik isteğinde bulunursa ne cevap vereceğiz ?