Etiketlenmemiş Konular İçin İhbar Bildirimi

Başlatan gufabe, 19 Eylül 2011 - 13:23:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Teşekkürler @gufabe. Geniş bir vakitte bu konuya eğilebiliriz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

gufabe

Rica ederim. @if'in genel olarak bu konudaki çabası forumun gözü önünde cereyan ediyor. Bir seferinde de bir konuya ''etiketlenmemiş'' diye bir uyarı geçtiğini görmüştüm. Sanırım forumu düzenlemek için zaman zaman tarama yapıyor. Belki onun gözünden kaçanlar tek bir başlık altına birikirse işi daha kolay olur diye düşündüm. Durum bundan ibaret.

if

Alıntı yapılan: gufabe - 20 Eylül 2011 - 12:54:28
Rica ederim. @if'in genel olarak bu konudaki çabası forumun gözü önünde cereyan ediyor. Bir seferinde de bir konuya ''etiketlenmemiş'' diye bir uyarı geçtiğini görmüştüm. Sanırım forumu düzenlemek için zaman zaman tarama yapıyor. Belki onun gözünden kaçanlar tek bir başlık altına birikirse işi daha kolay olur diye düşündüm. Durum bundan ibaret.

@gufabe, bu yaptığınız yardım çok makbule geçti, teşekkür ederim. Doğrudur, ara sıra forumu tarayıp sorunların çözülüp çözülmediğini, çözüldüyse etiketlenip etiketlenmediğini kontrol ederim. Malumunuzdur, her gün onlarca başlık açılıyor, üstüne eskiden kalma başlıklar da var. Bunların hepsini takip etmek forum yöneticilerimiz için zor oluyor. Ben de vaktim oldukça tekrardan bakıyorum. Her üyemizin sizin gibi duyarlı olmasını isterim.

if