Rapidshare Premium Destekli Arayüzlü program.

Başlatan ceylandag, 07 Ekim 2009 - 10:42:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ceylandag

İdm türevi rapid pre destekli aria2 programını 8.04 sürümünde aynı idm gibi kullanabiliyordum şimdi yüklediğimde arayüz sorunu var sadece konsoldan çalışıyor sanırım.
Konu ile ile ilgili tecrübelerinizi paylaşmanızırica ederim.
Forumu incelerken gwet ve jdownloader programlarını gördüm ancak bunlarda başarılı olamadım.
--------------------
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSTANBUL/TÜRKİYE
--------------------

uMiT

Şahsen böyle bir yazılıma ben de ihtiyaç duyuyorum. Wget denedim ama başarılı olamadım. JDownloader'ı henüz deneme fırsatım olmadı. Windows kullanırken Download Accelerator Plus (DAP) - Free Version kullanıyordum ve gayet memnundum. Ubuntu'ya geçince ise Firefox için DownThemAll eklentisini kullanmaya başladım. DAP'ın yerini tutmasa da idare ediyorum. Başka tavsiyesi olan?  ???

ceylandag

idm wine ile gayet güzel kuruluyor indirme hariç tüm fonksiyonları çalışıyor bende lisansıda var ancak dediğim gibi indirme fonksiyonu çalışmıyor
--------------------
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSTANBUL/TÜRKİYE
--------------------

heartsmagic

aria2 ile ilgili anlatımlar forumda mevcut. Ancak arayüze sahip JDownloader gayet ideal. Başarılı olamadın demişsin ancak neyi yapamadığını söylemezsen ne  yazık ki yardımcı olamayız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Yusuff

JDownloader gerçekten harikulade bir program. Kesinlikle tavsiye ederim.

Forumda nasıl kullanılacağı var.
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

ironic

Ayrıca bir de fatrat vardı . Forumda arama yapılırsa tanıtımı da mevcut. Ben meselenin torrent tarafında olduğum için hiçbirini henüz denemedim.

uMiT

Arkadaşlar, peki JDownloader yeterince fonksiyonel mi? Yani download hızı ayarlayabilme, indirmeleri istenilen şekilde sıralayabilme gibi özellikle mevcut mu acaba? Dediklerinize bakılırsa JDownloader'a bir şans tanımak lazım sanırım.  :)

heartsmagic

Alıntı yapılan: uMiT - 07 Ekim 2009 - 18:07:01
Arkadaşlar, peki JDownloader yeterince fonksiyonel mi? Yani download hızı ayarlayabilme, indirmeleri istenilen şekilde sıralayabilme gibi özellikle mevcut mu acaba? Dediklerinize bakılırsa JDownloader'a bir şans tanımak lazım sanırım.  :)

Bunu en iyi deneyerek görebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Yusuff

Alıntı yapılan: uMiT - 07 Ekim 2009 - 18:07:01

İstediklerinden daha fazlasını bulacaksın. ;)
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

ceylandag

Ben problemi şu şekilde çözdüm:
Aria kurulumunu forumda anlatıldığı gibi konsoldan kurdum
Daha sonra firefox flashgot eklentisini kurdum
Rapide premium hesapla girip direkt girişe ayarladım.
rapid linklerini müsait tam olanlarını tarayıp sağ tıklayarak flashgot ile indir diyerek indiriyorum otomatik aria2 açılıyor ve sorunsuz şekilde indirme tamamlanıyor.
Diğer arkadaş bende böyle bir program arıyorum dediğinden konuya çözüldü eklemedim
--------------------
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSTANBUL/TÜRKİYE
--------------------

uMiT

Arkadaşlar, JDownloader'ı dün akşam denedim ve ilk etapta bende olumlu izlenim bıraktı. DAP benim için bir alışkanlıktı ama artık Ubuntu'cu olduğumuza göre bazı alışkanlıkları değiştirmek gerekiyor. yusufsan'ın dediği gibi aradğımdan fazlasını da bulacağım gibime geliyor. Teşekkürler. Benim için problem çözüldü diyebilirim...

;)

canosayan

jdownloader oldukça yetenekli. mesela bazen sitelerdeki flash video linklerini youtube videolarını yakalayabiliyor.
Chmod bizim işimiz.