[Çözüldü] xcfe panele yeni öğe ekleme

Başlatan semih85, 09 Haziran 2009 - 11:29:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semih85

xubuntu kullanıcısıyım masaüstü yöneticim xcfe , panele yeni öğe eklemek istiyorum. panele sağ tıklatıp öğe ekle yapıp daha sonra başlatıcı ekle diyorum başlatıcı ekleniyor fakat başlatıcının yolunu nasıl göstereceğimi bilmiyorum mesela firefox başlatıcısı eklemek istiyorum olmuyor
~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

agritux

komuta firefox yazın
ismine de firefox yazın :)

semih85

tamam . konuyu açtıktan sonra kendim buldum nasıl olucağını :D :D :d teşekkürler. Eklemek istediğim her öğe için sadece komut kısmına öğenin ismini yazmam yeterli mi ?
~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

agritux

semih85

peki paneli özelliklerden şeffaflaştırıyorum bu şekilde yapınca panelle birlikte üzerindeki öğelerde şeffalaşıyor, İstiyorum ki panelin arka planı şeffaflaşsın öğeler gözüksün yani öğeler boşlukta duruyormuş gibi olsun istiyorum
~ hoşça'kal'

agritux

xcfe hiç kullanmadım :) bir kere kurdum, ertesi gün silmek zorunda kaldım.

bytan

Konu çözümlendiği için kapatıyorum. İkinci soru için forumda çözüm bulamazsanız yeni konu açabilirsiniz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST