[Çözüldü] Konqueror hotmail sorunu

Başlatan yvz, 04 Mayıs 2009 - 16:09:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yvz

Ağ üzerinde tarayıcı olarak Konqueror'u kullanıyorum. E-postalarımı kontrol etmek için www.hotmail.com'a girdiğim zaman sorun yok, ama adresimi ve şifremi girdikten sonra Konqueror takılıp kalıyor. Uygulamayı kapatmak zorunda kalıyorum. İnternette bu sorunu yaşayanlar olmuş ama genelde başka tarayıcı kullanmalarını tavsiye etmişler. Sade ve fonksiyonel olduğu için Konqueror'dan vazgeçmek istemiyorum. Hata olarak bildirilmiş burada ayrıca.

Alternatif olarak hotmail hesabımı Kmail üzerinden kontrol etmeyi düşündüm ama onun için de bir yığın şey yüklemek etmek gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

not:başlığı sorunu Archlinux üzerinde yaşadığım için diğer dağıtımlar ya da Kde kısmına da koyabilirdim ama anladığım kadarıyla doğrudan Konqueror'la ilgili bir problem bu.

ironic

Konqueror ile denedim ve bende de dondu. Çeşitli java ayarıyla ve kimlik ayarlarıyla denedim olmadı. E-posta istemcisi olarak Thunderbird ' ü tavsiye ederim. Hafiflikten yana tarayıcı tercihi olarak da Opera'yı deneyebilirsiniz.

heartsmagic

@yvz hata bildirimi zaten yapılmış ve bir geliştirici üzerinde çalışmakta. Hatta çözüm de bulunmuş gibi, bir süre sonra güncelleme gelebilir. Ancak Ubuntu depolarına ne zaman girer bilemiyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yvz

Sorunun ne olduğunu tam anlamadığım için belki bir çözüm çıkmıştır diye bakmıştım ama :) neyse artık, güncellemeyi bekleriz. Kmail alternatifiyle devam.

yvz

Bugünkü kde güncellemesiyle beraber sorun çözüldü.

heartsmagic

Bize de konuyu kapamak düştü.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.