[Çözüldü] Tema Yükleme hatası

Başlatan njosnavelin, 04 Mayıs 2009 - 14:03:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

njosnavelin

Arkadaşlar kusura bakmayın linux da yeni olduğum için sürekli bişey sorup duruyorum :P

Burada "gnome-look.org"  çok güzel bir tema buldum  ve yükledim. sonra bir karışıklık oldu ve silindi. tekrar yüklemek istediğimde de şu hatayı alıyorum:

"willibex" teması kurulumu başarısız oldu.
Dizin dizin üzerine taşınamıyor

nasıl yükleyebileceğimi bilen varmı acaba

Link
http://gnome-look.org/content/show.php/willibex?content=86844

zeitgeist

Temanın zaten yüklenmiş olduğunu söylüyor, tema sekmesinden yüklediğin temanın ismini seçerek kullanabilirsin.
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

ironic

Tema kurma ve özelleştirme hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, @erginemr' nin hazırlamış olduğu -Mac OSX teması için hazırlanmış olsa da - genel anlamda çok güzel bilgiler mevcut. Okumanızı tavsiye ederim.

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=MacOSX_Masa%C3%BCst%C3%BC_Yapmak_:_B%C3%B6l%C3%BCm_1

ebubekirs

/home klasörünüzü açtıktan sonra Ctrl+h'ye basın. Gizli dosyalar görünecektir. Orada .themes ve .icons adlı klasörler göreceksiniz. O klasörlerin içine girip willibex ismiyle başlayan dosyaları silin. Daha sonra temanızı sorunsuz olarak tekrar yükleyebilirsiniz.
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim

njosnavelin

Alıntı yapılan: ebubekirs - 04 Mayıs 2009 - 14:36:51
/home klasörünüzü açtıktan sonra Ctrl+h'ye basın. Gizli dosyalar görünecektir. Orada .themes ve .icons adlı klasörler göreceksiniz. O klasörlerin içine girip willibex ismiyle başlayan dosyaları silin. Daha sonra temanızı sorunsuz olarak tekrar yükleyebilirsiniz.

teşekkürler hallettim ;)

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

njosnavelin

.themes ve .icons klasörlerindeki willibex klasörünü silince sorun kalktı.

garafatma

Teşekkür ediyoruz geri dönüş için. Güle güle kullanın.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010