DVD Yazamıyorum

Başlatan LogSgLe, 30 Nisan 2009 - 15:39:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LogSgLe

Arkadaşlar dvd ye yedek alcam ama alamıyorum hata eriyor 2 program denedim onlarlada olmadı.Tek 1 mp3 dvd ye çekti ama klasörleri felan atınca kabul etmiyo ( boyut uygun olmasına rağmen ) klasör erişim hakları felan mı değişmesi lazım neden böle acaba ?

garafatma

Acaba hata nedir? Hangi program verdi bu hatayı?
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

LogSgLe

BOş cd/dvd üstüne tıklanınca çıkan oluşturucu ve Brasero ile deniyorum ikisindede verileri toplayım yazmaya başlayacağı sırada düzeltilemeyen bir hata oluştu diyor.Ama dediğim gibi tek mp3 dosyasınıda cekiyor.Eskiden olmuyordu böle sorun.

heartsmagic

Brasero bazı yazıcılarda ara ara sorun verebiliyor ya da çok uzun sürede yazıyor. Depolardaki Gnomebaker programını deneme imkânın var mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

LogSgLe

Gnomebaker da da aynı sonucu aldım.Ama bir şeyi fark ettim.Bendeki dvd ler DMS marka  50 lik var.Aralarında 3 tane princo marka dvd de varmış.Onları denedim ve oldu şuanda yedekleri çekiyorum.DMS ile sorun yaşanıyor mu böyle eskiden yoktu böle bişe ama ne yapabilirz.?

heartsmagic

Genellemek pek doğru değil. Uzun süre DMS kullandım ve sorun yaşamadım. Ancak sendeki yazıcı + DMS + Linux sorunu olabilir durum. Ya da bu kombinasyondan sadece ikisi.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

GNUbuntu

Selam. Sana önerim, K3b yazılımını dene.
LG ve Samsung olmak üzere iki sürücümde de büyük oranda DMS marka cd-dvd leri kullanıyorum.
Ubuntu 8.10'da, yazılımlardan kaynaklanan küçük sorunlar yaşamıştım ve çok daha kullanışlı olan K3b'yi yükleyerek halletmiştim. Yeni Ubuntu'da ise Brasero sorun çıkarmadı şimdilik bakalım.
Önce Saygı...