[Çözüldü] Ubuntuyu kaldırmak?

Başlatan Gençfuat, 29 Nisan 2009 - 16:34:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gençfuat

Arkadaşlar bir arkadaşta vista var ve ben ubuntu yükliyeceğim (aynı anda hem vista hem ubuntu olacak)fakat arkadaş olurda beğenmesse ubuntuyu komple nasıl kaldırabilirim?Yani grubu falan başlangıçtan nasıl silerim vistanın eskisi gibi çalışması için?Vede gurubu silersem eski halindeki gibi direk vista açılırmı?
böteci

raskolnikov

ubuntuyu kaldırdıktan sonra vista cd'si boot yap ve komut satırına gel (vista da nasıl geleceğini bilmiyorum). Oradan fixboot ve fixmbr komutlarını verirsen eski haline döner.
"Sevginin gücü, güce olan sevgiyi yendiğinde, dünya barışı tanıyacak..."
-Sri Chinmoy Ghose-

ceylandag

Ubuntu'yu wubi ile kurun.Test edin.Beğenirseniz normal kurulum yapabilirsiniz veya wubi ile devam edebilirsiniz.
Beğenmezseniz Denetim masası>Program ekle/kaldır'dan kaldırabilirsiniz.(Komut isteminden appwiz.cpl)
--------------------
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSTANBUL/TÜRKİYE
--------------------

ihtiyar said

Alıntı yapılan: ceylandag - 29 Nisan 2009 - 18:51:47
Ubuntu'yu wubi ile kurun.Test edin.Beğenirseniz normal kurulum yapabilirsiniz veya wubi ile devam edebilirsiniz.
Beğenmezseniz Denetim masası>Program ekle/kaldır'dan kaldırabilirsiniz.(Komut isteminden appwiz.cpl)

Wubi ile karşılaşılan sorunlar karşısında Ubuntu'dan soğuyabilir arkadaş, bence harddiske kurma şansı varken harddiske kursun.

Gençfuat

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.Arkadaşıma kurdum ubuntuyu .Hem windows hem ubuntu birlikte kullanıyor.Pişman olmaz sanırım.
böteci