aMSN Kalıcı Plugin Kurulumu

Başlatan Artikozgurum, 27 Nisan 2009 - 18:52:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Artikozgurum

Slm
Arkadaşlar ben aMSN'ye plugin kuruyorum çalışıyor fakat aMSN'yi kapatıp tekrar açtığımda plugin devre dışı oluyor kapanıyor. Pluginleri kalıcı olarak nasıl yükleye bilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ironic

Giriş penceresinden "hesabı hatırla" yı seçerseniz sonraki girişlerinizde sorun oluşmaz.

Artikozgurum

Alıntı yapılan: ironic - 28 Nisan 2009 - 09:35:46
Giriş penceresinden "hesabı hatırla" yı seçerseniz sonraki girişlerinizde sorun oluşmaz.
aMSN'yi sadece ben kullanmıyorum o yüzden hesabı hatırla dersen başkaları hesabımı aça bilir.

ironic

Hayır, sadece kullanıcı adınızı hatırlıyor.

Artikozgurum

Eklenti kuramım sebebi kullanıcı resmi seçerken resimler küçük simgeler durumunda gözükmüyor.
Ben eklentiyi başkalarınında kullanmasını istiyorum ama onlar hesaplarını hatırlatmıyor.

Kurduğum eklentinin ismi Desktop Integration aşağıda resim bu eklenti isteğimi karşılıyor.

ironic

098b son svn sürümünü kullanıyorum. "Hesabı hatırla" birden fazla hesap için de çalışıyor. Giriş penceresinde istediğim hesabı açabiliyorum. Etkinleştirdiğim eklentilerde sorunsuz çalışıyor.

Yüklediğiniz tüm eklentiler herkesin hesabında gözükür. Sadece her hesapta ayrı olarak etkinleştirilmesi gerekiyor. Tabi yine her hesap içinde hatırla seçili olmalı.

Artikozgurum

Satem ben gmail.com hesabı kullanıyorum aMSN'yi aylemden bazıları kullanıyor onlarda hesabı hatırlatmak istemiyor. ::)

Artikozgurum

;) Tamam arkadaşlar gerek kalmadı emesene isimli programı kurdum dört dörtlük çalışıyor tam istediğim gibi.  Amsn yide kulanıyorum genede çözümü biliyorsanız anlatırmısınız.