[Çözüldü] Mac teması sonrası ses sorunu

Başlatan LogSgLe, 19 Nisan 2009 - 22:03:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LogSgLe

arkadaşlar dün mac temasını seslerini felan kurdum.sonra pc müzik çalmamaya başladı video sesi açılış sesi geliyo ama mp3 tıklarsam hangi program olursa donuyo kalıyo ses ayarlarına girip sına dedim hepsinde hata veriyo unable axe felan şuan usb den kullanıyorum müzik dinlemek için :) önemlise onuda bakıp yazabilirim yardımcı olablirmisiniz...

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

LogSgLe

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,4060.0.html                     buradakileri yaptım

+ startmanager dan unslash ları yapmaya çalışdım olmadı sonra default ayar seçeneği felan vardı ordan düzeltim ...

heartsmagic

LogSgLe

LogSgLe

dediğim gibi videolar ve diğer sesler geliyor, mplayer de mp3 ler çalışıyo şimdi fak ettim ama acınca ilk başta su hatayı veriyor " (AO_ALSA) Unable to set hw-parametres:Input/Output error    ...

heartsmagic

Sistem-Tercihler-Ses bölümünde ayarların nasıl?

LogSgLe

Sorunu çözdüm  şçle oldu " amorok kurudum mp3 çalmaya çalıştım bişey taradından kullanılıyo die hata verdi. bende windowsda oldugu gibi sistem gözlemcisine girdim audio ile ilgili programları kapatmaya başladım. pulseaudio adlı programı kapatınca düzeldiğini fakettim bu programı başlangıçtan kaldırdım düzeldi...  Sorun kalmadı gibi...