Programlar çalışmıyor

Başlatan el_joseph, 17 Nisan 2009 - 02:10:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

el_joseph

selam arkadaşlar ben ubuntu 6. kurdum gerçekten yeniyim anlamadığıbayağı bir olay var ilk olarak indirdiğim bazı programlar çalışmıyor biri bana yardım etsi lütfen...

heartsmagic

@el_joseph öncelikle senden ricam başlık açarken bölümleri daha iyi incelemen. Özellikle bölümlerdeki sabit yazıları mutlaka okumalısın.

Sana yardımcı olmamız için bize yeterli bilgi vermen lazım. Şu anda verdiğin bilgi yeterli değil. Hangi programı nereden indirdin? Nasıl kurdun? Çalışmıyor derken neyi kast ediyorsun? Kullandığın Ubuntu sürümü ne?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: el_joseph - 17 Nisan 2009 - 02:10:11
selam arkadaşlar ben ubuntu 6. kurdum gerçekten yeniyim anlamadığıbayağı bir olay var ilk olarak indirdiğim bazı programlar çalışmıyor biri bana yardım etsi lütfen...

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Acemiler_i%C3%A7in_ilk_durak

Burayı iyice inceleyin, soracağınız bir sürü soruya önceden cevap verilmiş. ;)

Sorunuz olursa viki'de ve forumda arama yaparsınız, bulamazsanız uygun konu açarsınız.

el_joseph

ubuntu 6.04 kurdum ben mesela ilk olarak birşey sormak istiyorum..flash player nasıl yükleyeilirim daha sonraki sorularım windows ofice programlarını ubuntuda açmamın ir yolu var mı..soruları genel konusu windows daki programlarda kullnailirimiyim şimdiden teşşekürler...

heartsmagic

6.04 değildir kurduğun muhtemelen 8.04'tür. Forumda gerekli aramayı yaparsan, gerekli bölümlerde gezinirsen sorularının hepsinin cevabının verildiğini göreceksin.

Not: Türkçe konusuna da dikkat edersen seviniriz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.