Kaffeine de televizyon nasıl izlenir?

Başlatan mustafa yıldırım, 08 Nisan 2009 - 17:40:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa yıldırım

Merhaba arkadaşlar  tv kartını tanıttım kaffeinden televizyon izlmek istiyorum ama  kaffeinde tv ile ilgili birşey göremedim  bilen yada kullanan arkdaşlar yardımcı olursa sevinirim (diğer programları deneyin demeyin hepsini denedim...)

nette örnek olarak bir resim buldum burda tv butonu var ama bende tv ile ilgili hiçbirşey yok

bytan

Diğerlerini denediğinde ne oldu? Tv izlemeyi başarabildin mi? Görüntü aldın mı? Görüntü almadıysan, tv kartınla ilgili kurulum işlemlerini yaptın mı?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

mustafa yıldırım

diğerlerinde de denediğimde görüntü alamadım tv kartını yükledim sorunsuz ama görüntü alamadım hiç birisinden

garafatma

Forumda bununla ilgili arama yaptın mı? görünt alamamakla ilgili?
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

bytan

Aşağıdaki mesaja göre sürücüyü yüklemişsiniz. Burada söylenenlere göre ise de henüz sağlıklı değil bu yükleme. @heartsmagic'in sorusuna ise daha ayrıntılı yanıt vererek, hata olup olmadığını çıktılarak bakarak anlayabiliriz. Önce diğer başlığınıza gidip, sürücü sorununuzu halledelim. Sonra buraya gelir kaffeine kullanma işlemine bakarız.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,7801.msg98814.html#msg98814
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST