Deluge, tekrar paylaşım

Başlatan Mustinet, 08 Nisan 2009 - 01:24:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mustinet

Öneriler üzerüne Deluge torrent programını deniyorum. Bilindik torrent programlarında önceden indirdiğimiz dosyayı paylaşmak için, torrent dosyasını programa dahil ettikten sonra indirdiğimiz dosyaların yerini gösterip denetleme yaptığımızda dosyaları paylaşabiliyoruz. Ama Deluge torrent programında dosya yeri belirleme gibi bir seçenek bulamadım, bulamadığım gibi paylaşımı yapabilmek için bir yol da bulamadım. Çözümü hakkında bilgi sahibi olan ?

foma

Hangi sürümü kullanıyorsun. Eğer 1.* sürümlerinden biriyse torrent dosyası eklediğinde ayrı bir pencere açılıyor ve o pencerede dosya yolunu veya indirmek istediğin dosyaları seçebiliyorsun. Daha sonra o açılan pencerede "gtk-ekle" butonuna tıklıyorsun. Sen torrent eklediğinde bu pencere açılıyor mu?
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

Mustinet

1.1.6 sürümünü kullanıyorum. Torrent dosyamı açtığımda veya Torrent ekle dediğim zaman o dediğin pencere açılıyor. İndirme yerini ve indireceğim dosyaları seçebiliyorum. Ama benim önceden indirdiğim dosyayı Deluge'ye belirtemiyorum. İndirme yerine kendisi yeni bir klasör açıp, yeniden indirmeye başlıyor. Diğer torrent programlarında azureus veya utorrent'da dosyaların  yerini belirleyip denetle dediğim zaman dosya bütünlüğünü kontrol edip seed etmeye başlıyordu.

foma

Dediğin şekilde hiç yapmadım ama şöyle yapabilirsin. Torrenti ekle, kendi klasör, dosya oluştursun. Sonra torrenti durdur. Daha önceden indirdiğin (seed yapmak istediğin) dosyayı oluşturulan klasöre kopyala. Ama dosya isminin oluşturulan ile aynı olmasına dikkat et. Daha sonra deluge ana penceresinden torrente sağ tıkla ve force-recheck (yeniden denetimi zorla) kısmına tıkla. Sonra tekrar başlat.
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

Heisenberg

Deluge torrent dosyalarımı görmüyor yani e de yer alan tüm film vs. görüyor ama orada olması gereken torrent dosyalarını görmüyor daha öncede oldu ve bu yüzden torrent sitesine girip tek tek istemci dosyalrını bulmak zorunda kaldım nasıl çözebilirim bu sorunu?
ALLES WAR DIE SEKTE !