Avermedia USB tv Kartı tanıtım sorunu

Başlatan mustafa yıldırım, 30 Mart 2009 - 10:58:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa yıldırım

x86 yazanın ben 32bit için olduğunu bilmiyordum ve kimse bana sölemedi bunun 32bit olduğunu çok sağol dostum birde bööyle deniyim inş olur

mustafa yıldırım

problemler bitmek bilmiyo bu seferde yüklerken şöyle bi hatayla karşılaştım

FATAL: Error inserting h826d (/lib/modules2.6.27-11-generic/kernel/driv
ne hatasıdır bu  bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

localhost

Hata ciktisini komple yapistirsaniz. Üzerinde bir kac hata daha göstermesi gerekiyor.
Linux LPIC1 - MCSA

mustafa yıldırım

Hatayı hallettik şimdilik tv kartını tanıttım zor oldu ama başardım :) şimdi gelelim diğer soruna ne kaffeine de nede tvtimela nede diğer programlarla  açamıyorum tv kartını görüntü gelmiş değil hala :(

zeitgeist

"Televizyon" anahtar kelimesiyle forum içinde arama yaparsan sorunu çözmende yardımcı olacak pek çok başlık göreceksin. O başlıklarda verilen tavsiyeleri uygulamaya çalış, eğer takıldığın yerler olursa; daha önce ne yaptığını, ne yapmaya çalıştığını, neyi yapamadığını ayrıntılı olarak yazarsan yardımcı olmaya çalışırız. 
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

heartsmagic

Ayrıca çözülen sorunun nasıl çözüldüğünü de yazarsan forumdaki herkes faydalanmış olur.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mustafa yıldırım

sorun henüz çözülmüş deil forumda televizyom diye arattırdım çıktıları odudum ama bi işe yaramadı kafeine kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim kaffeine nin ayarlarını mı yapamadım acaba yada tvtime programının yoksa herşey sorunsuz yüklendi ve tanıtıldı

heartsmagic

Hatayı nasıl hallettiğini söylemeni rica etmiştim. Başlık elbette tamamen çözülmedi.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mustafa yıldırım

remevo yaptım ve dosyayı baştan indirdim tekrar yükledim zaten indirdiğimiz dosyanın içinde nasıl yükleyeceğimizi söylüyor. Orda yazılanları tekrar yaptım ve sorun çıkmadan yükledi driverı