[Çözüldü]Ubuntu 9.04 de masaüstü gelmiyor

Başlatan divahome, 30 Mart 2009 - 01:08:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

divahome

arkadaşlar ubuntu 9.04 ü yükledim ekran gelmiyor sadece fare imleci geliyor ve siyah bir ekran çıkıyor bir türlü çözemedim yardım lütfen

bytan

Kendi kendine mi oldu? En son yaptığınız işlemler neler? Ya da kurulum sonrasında ilk açılış mıdır bu?

Ne kadar çok bilgi verirsen o kadar iyi olur. Ayrıcı gerek modem gerekse turquaz konularına geri dönüş yapmamışsın. Çözüm önerileri getirdiğimiz zaman, mümkünse geri dönüş yapıp işe yarayıp yaramadığı hakkında da bilgi verin.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

divahome

kurulum yaptıktan sonra güncelleme yapmıştım daha sonra restart dedim ekran hiç gelmedi modem konusunda yapamadığımı bildirmiştim turquaz konusuna gelince ekran açılır açılmaz deneyeceğim şimdiden teşekkürler

bytan

GDM ekranındayken ctrl+alt+f1 ile terminale geçiş yapın. Kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açtıktan sonra aşağıdakini deneyin:

sudo apt-get dist-upgrade

Yeniden başlatarak masaüstüne girmeye çalışın. Yeniden başlatmak için sudo reboot yazmak yeterlidir.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
PF @ ST

divahome

teşekkürler sonucu yarın sabah bildirecem işyerimdeki bilgisayarda olmuştu yarın deneyip mutlaka sonucu yazacam teşekkürler Allah rahatlık versin iyi geceler

bytan

PF @ ST

divahome

selam kardeş olmadı bende tekrar kurdum teşekkürler

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

divahome

şu anda bir sorun yok tekrar format attıkdan sonra bir sorun yok

garafatma

Peki o zaman çözüldü olarak etiketleyip kapatıyorum.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010