Volume kontrol çalışmıyor - v2 (klavyedeki ses tuşları)

Başlatan agritux, 25 Mart 2009 - 23:26:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agritux

Arkadaşlar panele eklediğim ses kontrol çalışmıyor ama ses * ya da video oynatıcılardaki çalışıyor :)
Özelliklerine girdim, aygıtları tek tek denedim yine olmadı.
E17 de de karşılaşmıştım bu sorunla, orada bu çözüm olmuştu.

bytan

Panele eklenen ses kontrolcüsü, kanallardan sadece birini kontrol ediyor. Muhtemelen boş kanalların birini kontrol eder durumda şu anda. Ayarlarına girerek, Master gibi bir kanalı kontrol etmesi için seçersen, sesi ayarlayabilirsin.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

agritux

Preferences den Devices i değiştirip, kanalları değiştirmedim hiç aklıma gelmedi.
Teşekkürler. PCM kanalı işimi gördü.

bytan

Bazen çözümler sandığımızdan daha basit olabiliyor.  ;)

Etiketliyorum..

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
PF @ ST

agritux

Klavyedeki multimedia tuşları çalışıyor fakat ''master'' kanalını azaltıp  ya da artırıyor.
PCM kanalı olarak nasıl ayarlayabilirim?
Master'i gizlemem bile işe yaramadı.

agritux

Konuyu açmanızı rica ettim ama başlık çözüldü olunca kimse bakmıyor anlaşılan :)

bytan

Alıntı yapılan: chataluck - 28 Mart 2009 - 01:11:29
Konuyu açmanızı rica ettim ama başlık çözüldü olunca kimse bakmıyor anlaşılan :)

Silebilirsin.  :)

PF @ ST