[Çözüldü] amsn gnotify gmail icin

Başlatan tubuntu, 16 Mart 2009 - 01:52:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tubuntu

aMSN ve Gmail hesabıma gelen e-postaları görebilmek için eklenti olarak gnotify'i uzun süredir kullanıyorum.
Son üç gündür e-posta adresimi kontrol etmeye çalışmasına rağmen Gmail hesabıma ulaşamıyor, bütün e-posta ayarlarımı kontrol etmeme rağmen düzelmedi, sebebi ne olabilir ? Şimdiden teşekürler. Benim için aMSN'in bu eklentisi çok işime yarıyordu.

Raynold

Alıntı yapılan: tubuntu - 16 Mart 2009 - 01:52:17
aMSN ve Gmail hesabıma gelen e-postaları görebilmek için eklenti olarak gnotify'i uzun süredir kullanıyorum.
Son üç gündür e-posta adresimi kontrol etmeye çalışmasına rağmen Gmail hesabıma ulaşamıyor, bütün e-posta ayarlarımı kontrol etmeme rağmen düzelmedi, sebebi ne olabilir ? Şimdiden teşekürler. Benim için aMSN'in bu eklentisi çok işime yarıyordu.
alternatif program olarak checkgmail önerebilirim ben bayadır sorunsuzca kullanıyorum... oturumlardan başlangıç için ayarladım gerçekten çok rahat oluyor... Bir deneyin isterseniz ayarlar konusunda sıkıntı yaşarsanız yardımcı olabilirim...

tubuntu

amsn in gnotify ozeligi artik calismiyor anlasilan cunku bir arkadasima ubuntu yukledim yeni ve gnotify ozeligi ordada calismadi alternatif olarak checkmaili kullanmya basladim isime goruyorum raynold tesekurler

Raynold

sorun değil yardımcı olabildiysem harika :)

tubuntu

burdaki versiyonu buldum amsn forum sitesinden calisiyor  uzun zaman olmustu amsn sayfasindan indiriyordum olmuyordu benim gibi kulanicisi vardir diyerek sorunun duzeldigini bildiriyim dedim       http://amsn.svn.sourceforge.net/viewvc/amsn/trunk/amsn-extras/plugins/gnotify.tar.gz?view=tar

ihtiyar said

Alıntı yapılan: tubuntu - 30 Nisan 2009 - 02:59:59
burdaki versiyonu buldum amsn forum sitesinden calisiyor  uzun zaman olmustu amsn sayfasindan indiriyordum olmuyordu benim gibi kulanicisi vardir diyerek sorunun duzeldigini bildiriyim dedim       http://amsn.svn.sourceforge.net/viewvc/amsn/trunk/amsn-extras/plugins/gnotify.tar.gz?view=tar

Geri bildirim için teşekkür ederiz.