[Çözüldü] Ntfs Dosya Hatası

Başlatan r4pst4r, 10 Mart 2009 - 16:19:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

r4pst4r

arkadaşlar düzenlemem gereken dosyalarım var acil olarak düzeltmem lazım ekle/kaldırdan ntfs diye arattırdım ve cıkanları kurdum ama gene işe yaramadı.lütfen yardım istiyorum .Selametle

ihtiyar said

Alıntı yapılan: r4pst4r - 10 Mart 2009 - 16:19:57
arkadaşlar düzenlemem gereken dosyalarım var acil olarak düzeltmem lazım ekle/kaldırdan ntfs diye arattırdım ve cıkanları kurdum ama gene işe yaramadı.lütfen yardım istiyorum .Selametle

Arama işlemini forumda yapın bence. ;)

r4pst4r

ya denedim yazanları ama yapamadım bir türlü yardımcı olun lütfen :)

Çağlar

fdisk -l ile disklerinizi görün root olmayı da unutmayın. sonra mount -o force /dev/XXXX /XX/XX yaparak istediğiniz yere bağlayın. Bu kadar basit.
We got a badass over here!

r4pst4r

root bildiğim kadarıyla ' su ' komutuyla oluyordu onu yazdıgımda ise yetkilendirme hatası veriyor

bytan

Forumda hangi konuları araştırdınız? Orada gördüğünüz hangi yönergeleri yapmaya çalışırken ne tür bir çıktı aldınız? Bu konularda bilgi vermeden, nerede takıldığınızı anlayamayız. Çıktı mutlaka olmalı.

Ayrıca diğer başlıkta, sudo şifresi ile ilgili bir sorununuz vardı? Bu sorunu çözdünüz mü? Çözdü iseniz, önce o başlığa gidip bilgi verin. Sudo sorunu çözülmediyse, buradaki sorunu zaten çözemezsiniz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

r4pst4r

sorun çözüldü teşekkürler ediyorum herkese..