Office 2007 Kurdum ama bir problem var ??

Başlatan romanticking, 10 Mart 2009 - 15:16:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

romanticking

Arkadaşlar ;
Crossover Pro kullanarak Office 2007 kurdum.Kurulumda hiçbir problem yok.Aslında Office 2007 kurmamın nedeni sadece Outlook 2007 kullanarak exchange maillerine erişim sağlamak.Çünkü Linux üzerinde exchange 2007 erişimi sağlayan hiçbir program yok.IMAP yada POP3 üzerinden erişim sağlanabiliyor ama onlar exchange i tam anlamıyla kullanmayı sağlamıyorlar.
Aslında 2003 ile evolution gayet problemsiz çalışıyorlardı.Ama bu 2007 için henüz outlook kurmaktan başka bir çözüm şu an için bulamadım.

Problem şu ; Outlook 2007 ile exchange mail ayarlarını yapıp mailleri aldıktan sonra içerisinde resim olan bir maili önizleme yaptığım anda outlook çöküyor.Dolayısıyla tam olarak kullanamıyorum.Aynı şey Word içinde geçerli.Onda da resim içeren bir dosya açınca çöküyor.Birçok şey denedim ama maalesef çözüm olmadı.Sizce sorun ne olabilir.??

Çağlar

Crossover Pro ücretli bir yazılım aldığınız yerden teknik destek isteyebilirsiniz.
We got a badass over here!

romanticking

Bendeki Crossover versiyonu free indirme gününde indirdiğim bir sürüm.Yani firmanın kendisi promosyon yaptığı gün indirildi.Sanırım Virtualbox ile office 2007 kullanmaya devam.Bir sonraki sürümde inşallah bu hata düzeltilir.Yada evolution ile exchange kullanımı mümkün olur.

Çağlar

Yoo free indirdiyseniz yine destek veriyorlar. 2 sene olması gerek hemde.
We got a badass over here!