[Çözüldü] jdownloader da link mevcut değil hatası

Başlatan Malik, 06 Mart 2009 - 18:19:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Malik

İyi akşamlar. Ben jdownloader kullanıyorum uzun bir süredir. Bugün bir film indirecektim linkleri ekledim fakat 8 partlık filmden 3 partında linkler mevcut değil dedi. Bende başka upload indireyim dedim onda da bazılarında hata verdi. ilk başta şansızlık dedim hatalı olanlar denk geliyo sandım ama her verdiğim filmde bazı linkler mevcut değil yazıyor. Hatta diyelim aynı filmi ikinci kez atıyorum her seferinde başka partlarda hata veriyor. Neden böyle oldu anlamadım. En az 30 film denedim yine de hata verdi. Neden böyle olmuş olabilir acaba yardımcı olabilir misiniz?? Başka böyle sorun yaşayan var mı acaba?
Bir şey öğrenmek istediğimde dışarı çıkar ve benden daha çok bilen birisini bulur ona sorarım. Bazen çok kazık sorarım!!!

Linux bir felsefedir, felsefe öğretidir, öğreti bilim ve düşüncedir, bilim ve düşünce özgürlüktür, özgürlük ise linuxdur. Yani Linux herşeydir.

extremebrutal

Alıntı yapılan: chilekesh - 06 Mart 2009 - 18:19:04
İyi akşamlar. Ben jdownloader kullanıyorum uzun bir süredir. Bugün bir film indirecektim linkleri ekledim fakat 8 partlık filmden 3 partında linkler mevcut değil dedi. Bende başka upload indireyim dedim onda da bazılarında hata verdi. ilk başta şansızlık dedim hatalı olanlar denk geliyo sandım ama her verdiğim filmde bazı linkler mevcut değil yazıyor. Hatta diyelim aynı filmi ikinci kez atıyorum her seferinde başka partlarda hata veriyor. Neden böyle oldu anlamadım. En az 30 film denedim yine de hata verdi. Neden böyle olmuş olabilir acaba yardımcı olabilir misiniz?? Başka böyle sorun yaşayan var mı acaba?

Güncellemelerini yaptınız mı? Ortalama 2-3 günde bir güncelleme çıkıyor. Belki alakalı olabilir. Ben güncellemeleri yapıyorum ve hiç sorun yaşamadım.

ihtiyar said

Başlığı değiştirdim. Sorunu daha açık anlatır tarzda başlıklar seçmelisiniz. Ben, konu başlığınızı gördüğümde jdownloader paketinin linklerinin mevcut olmadığını sandım ama durum başka imiş.

heartsmagic

Ara ara benim de başıma geliyor. Bağlantıları tekrar eklediğimde sorun kalmıyor. Ancak öyle bazı durumlar oluyor ki, inmeyen parça asla inmiyor. Sadece JDownloader ile değil, başka yollarla da inmiyor, aynı yerde çakılıp kalıyor. Ara ara Rapid ile sorunlar yaşadığımızı düşünüyorum ben.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Malik

Güncellemeleri yaptım fakat sorun 1 saat önceye kadar devam ediyordu. Şuan sorun kendiliğinden çözüldü.   Artık film indirebiliyorum. Demek bunun çözümüyse sadece zamanmış :D
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bir şey öğrenmek istediğimde dışarı çıkar ve benden daha çok bilen birisini bulur ona sorarım. Bazen çok kazık sorarım!!!

Linux bir felsefedir, felsefe öğretidir, öğreti bilim ve düşüncedir, bilim ve düşünce özgürlüktür, özgürlük ise linuxdur. Yani Linux herşeydir.