busybox sorunu [Çözüldü]

Başlatan flashpoint, 09 Şubat 2009 - 09:37:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flashpoint

" Could not mount the partition /dev/disk/by-uuid/.... this could also happen if the file system is not clean because open operating system crash an interrupted boot proccess an improper shutdown or unplugged of a removable device without first unmount or ejecting it to fix this simply reboot to windows let it fully start, login run chkdsk /r then gracefully shutdown and reboot back into windows after this you should be able to reboot again resume the installation (file system ntfs , errorcode  =15)
busybox v 1.10.2 "
gibi bir hata iletisi alıyorum ubuntuyu açmak istediğimde
bu arada bendeki sürüm 8.10
ve bilg.da 3 tane işletim sistemi var diğerleri çalışıyor sadece ubuntuya girmek istediğimde böyle bir hata alıyorum.ubuntuyu kurarken olmadı zaten baya bir süredir kullanıyordum.ekran kartım gt 8600. 180.22 yi kurdum.açılırken başlagıçta low grafik mode diye hata mesajı veriyordu.ensonunda da bu şekilde hata vermeye başladı.bu arada bilgisayarımda iki tane sabit disk var .donanım kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü önceden sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. zahmet edip okuduğuuz için teşekkür ederim..:)

atomkarinca

Hataya göre en son Windows'u düzgün kapatmamışsınız, düzgün kapatıp yeniden deneyin.

flashpoint

bu kadarda olmaz ya :) inanamıyorum sorun çözüldü. bende aklımdan neler neler geçirmiştim:) çok sağol.

atomkarinca