Livestation

Başlatan Yiğit Ateş, 28 Ocak 2009 - 14:09:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yiğit Ateş

Arkadaşlar bu online tv izleme programını kurdum fakat ses alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

kernel

Livestation beta bir Linux sürümü sürdü ama ne yazık ki Ubuntu'da çalışacak kadar stabil değil bu sürüm.Şu an Wine programı aracığıyla yüklendiğinden düzgün çalışmıyor.Stabil bir sürüm çıkartıcaklarını ve çalışmaya devam ettiklerini söylüyorlar soru geldiğinde,umarım kısa sürede çözülür sorun.
Dünyada herkese yeticek kadar kaynak var. Ama açgözlüleri doyurucak kadar kaynak yok..

Yiğit Ateş

yok ben direk linux sürümünü kurdum wine benim bilgisayarıma giremez :D garip olan terminalden çalıştırdığımda da herhangi bir hata vermiyor çözemedim durumu :(

atillux

Livestation programını Mandriva'ya kurduğumda ben de ses alamamıştım, ama Ubuntu 8.10'a kurunca, hiç bir ayar yapmaya gerek kalmadan sesi aldım.

Eğer kurulum sırasında, değiştirmediysen, Livestation programını kurduğun yerdeki /usr/local/Livestation/readme dosyasına bir göz at, istersen...

Yiğit Ateş

.openalrc diye bir dosyadan bahsediyor ama tam olarak ne yapacağımı anlamadım :(