Ubuntuyu üst paneldeki bilgisayarı kapat yoluyla kapatamıyorum

Başlatan xxx3, 24 Ocak 2009 - 21:57:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xxx3

Arkadaşlar ubuntumu üst paneldeki kapatma düğmemi kullanarak kapatamıyorum kapat dediğimde giriş ekranına geri dönüyor
ve yalnızca giriş ekranınındaki seçenekler menüsünden kapat komutunu kullanarak kapatabiliyorum nasıl düzeltebilirim.  :(

Gimp Uzmanı

ihtiyar said

Menüde başka hangi seçenekler var? (hepsini yazarsanız güzel olur.)

OKAN

sudo halt
Slim' den dolayı her zaman tercihim. Tavsiye ederim.

xxx3

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 24 Ocak 2009 - 23:06:37

tam anlayamadım ama size şöyle tarif edeyim bu üst paneldeki sağ tarafdaki kırmızı kutucukta ekranı kitle reset at uyku modu guest hesabı hepsi var

ihtiyar said

Alıntı yapılan: xxx3 - 25 Ocak 2009 - 00:58:27
Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 24 Ocak 2009 - 23:06:37

tam anlayamadım ama size şöyle tarif edeyim bu üst paneldeki sağ tarafdaki kırmızı kutucukta ekranı kitle reset at uyku modu guest hesabı hepsi var

Bunu sormamın sebebi, oturumu kapat ile bilgisayarı kapat seçeneklerini karıştırma ihtimalinize karşı idi. :) Sanırım bir sorun var, çözüm önerebilen bir arkadaş çıkar muhtemelen.

heartsmagic

Bu olay yeni mi oldu yoksa bir güncelleme ile mi bu hale geldi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

xxx3

Yeni oldu güncelleme filan yapmadım yani dün yaptım dün kapatırken bir sorun yoktu yapılan güncellelerde awantla ilgiliydi

heartsmagic

Sonuçta hata döndüren bir problem olmadığı için yorum yapamıyoruz. Son zamanlarda bu konuda uluslararası foruma şikayet gelmiş mi diye bakılabilir. O yönde bir araştırma yaptın mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

xxx3

Hayır yapmadım ama sorun değil öyle olucağına böyle kapatırım sonuçta haklısınız kesin bir hata yok çözüm bulmak zor ben belki yalnışlıkla bir ayarı filan değiştirmişimdir basit bir sorun diye konuyu açmıştım ama pes etmek yok tabii araştırmalara devam edicem  :D