Amsn kişi listesi sorunu

Başlatan cinar, 24 Ocak 2009 - 06:53:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cinar

moderatör arkadaşlardan özür dilerim forumun her yerini aradım sayılır (gözden kaçırmışsam özür dilerim) ama amsn kişi listesindeki karakter sorununu gideremedim kişi listemdeki kullanıcıların rumuzlarında (örnek: [c=12]ιвяαнιм[/c]) gibikodlar bulunuyor bunların normal msnde göründüğü gibi görünmesini nasıl sağlarım.
"Eğer aç ve kimsesiz bir köpeği alıp bakar ve rahata kavuşturursanız sizi ısırmaz. İnsan ve köpek arasındaki temel fark budur."

ihtiyar said

Mesajınıza özür ile başlamanıza gerek yok. Aramış ama bulamamışsınız, bu yeterli. ;) Çözüm noktasında bir şey söyleyemeyeceğim, amsn'yi kaldıralı biraz oluyor. Pidgin'i öneririm. Sade, hızlı ve kullanışlı.

cinar

iyi ama aynı sorun ondada var ve pidginde webcam yok sanıyorum
"Eğer aç ve kimsesiz bir köpeği alıp bakar ve rahata kavuşturursanız sizi ısırmaz. İnsan ve köpek arasındaki temel fark budur."

atomkarinca

Bu sayfadan aMSN Plus! eklentisini indirip aMSN'in plugins klasörüne açarsanız bahsettiğiniz sorun çözülecektir.

cinar

Alıntı yapılan: atomkarinca - 24 Ocak 2009 - 09:25:42
Bu sayfadan aMSN Plus! eklentisini indirip aMSN'in plugins klasörüne açarsanız bahsettiğiniz sorun çözülecektir.

teşekkürler o eklentiyi indirdim ama menüye plus diye birşey atıyor tıklıyorum sadece tek satır var ve ondada Quick texts yazıyor ve sonu değişmiyor.