[Çözüldü] Videolar düzgün görünmüyor

Başlatan sebatkar, 20 Ocak 2009 - 20:28:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sebatkar

.avi * ya da herhangi bır formatta film izlerken filmi mor efekt verilmiş gibi gösteriyor  ne yaptımsa olmadı

sebatkar

arkadaşlar güncellemelerin hepsını yaptım bırde normal avı açarken ilk kez  search dıyo 3 tane update çıkıyor onlarıda yukledim.ekran kartı drıverinden da olabılır mı kısıtlanmış olıyor ya ne bılım şaştım kaldım hangi oynatıcıda çasam aynı sorun ne yapım

Sypro

Hangi program(lar)la denediniz mesela? Codec'ler kurulu mu? Siz neler denediniz, hani şu başarısız olanlar..
Biraz daha bilgi lütfen. Bir de konuya daha uygun bir isim bulabilirseniz mesajınızı düzenleyip yeni halini yazın, ya da biz bulduğumuz ilk uygun ismi yazabiliriz.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

bytan

Neden konunu hoplatıyorsun? Bilen varsa gelir yazar elbet. Biraz sabretmeyi denemelisin.

Video Output olarak xv, x11 gibi seçenekleri deneyebilirsin. Daha kesin çözümü bilen yazacaktır.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

sebatkar

arkadaşlar tşk yaptım smplayer son surumunu ftp://ftp.berlios.de/pub/smplayer/ubuntu/ ındırdim vıdeo out çıkışında hule denen kısım '0' dı diğerlerinle aynı hızaya getirdim ayna gibi oldu sorun çözüldü

Sypro

Konuya isim vermekte sadece ben güçlük çekmiyorum değil mi?

Unutmadan, sorunun çözülmesine sevindim, anlatımınız için de teşekkürler. :)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

heartsmagic

@sebatkar iki ricam olacak.
1. Lütfen Türkçe kullanımına özen gösteri. En azından nokta, virgül kullan ki seni anlamakta zorluk çekmeyelim.
2. Lütfen açtığın başlıklara en makul isimleri vermeye çalış. Bu şekilde başlık açılmaz.

Konu çözüldüğü için etiketleyip kapatıyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.