Ubuntumu internet bağlantısı olmadan nasıl güncellerim?

Başlatan lseker, 05 Ocak 2009 - 13:42:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lseker

İnternet bağlantısı olmayan bir PC'de Ubuntu 8.10 güncelleştirmeleri nasıl yükleyebilirim?
Dünya Güneş'in yardımı ile yaratıldı...Olduğu gibi kalmalı.
Toprak yaratıldığında üzerinde sınır çizgileri yoktu, onu bölmek insanlara düşmez.

3mr3

Ubuntunun resmi sitesinden dünya kadar paket indirmen gerekiyor heralde. Kabaca mı oldu ne? İnternetsiz kullanmılyor heralde Linux. İnternet her zaman şart. Tabi bilgisayarla çok baş yoluyorsan :D
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

btermeli

Yanilmiyorsam, tek yol interneti olan bir pcden guncellemeleri alip, usb bellek ile bilgisayarina yuklemek.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

ihtiyar said

Alıntı yapılan: btermeli - 05 Ocak 2009 - 14:27:31
Yanilmiyorsam, tek yol interneti olan bir pcden guncellemeleri alip, usb bellek ile bilgisayarina yuklemek.

Güncellemeleri nereye kaydediyor acaba?

garafatma

forumda bahsi geçmişti birkaç defa aratırsanız karşınıza çıkacaktır mutlaka
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

3mr3

Sanırım /var/cache/apt/archives içine kaydediyor. Yanlışsa uzman arkadaşlarımız cevabı versinler. Bende merak ediyorum.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

btermeli

Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

3mr3

Teşekkürler btermeli. Arama yapmıştım ama bulamamıştım. Sağol.

lseker

bu adresleri windozda toplu bir sekilde indirebilecek bir program olsa  :D
betigi windozdaki programa gostersek programda indirse ne guzel olurdu  :D
Dünya Güneş'in yardımı ile yaratıldı...Olduğu gibi kalmalı.
Toprak yaratıldığında üzerinde sınır çizgileri yoktu, onu bölmek insanlara düşmez.

3mr3

Alıntı Yapbu adresleri windozda toplu bir sekilde indirebilecek bir program olsa
betigi windozdaki programa gostersek programda indirse ne guzel olurdu

Evet aslında güzel olurdu. Bende liste100 den fazla tek tek kopyala zaman kaybı :D Bende kotalıyım :(

3mr3

İnsanın inanası gelmiyor ya :D Teşekkürler enginemr. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Burası inanılmaz bir forum ;)