Yeni firefox= Minefield javascript sorunu

Başlatan ihtiyar said, 05 Ocak 2009 - 13:15:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ihtiyar said

Minefield'i Çağlar'ın tavsiyesi üzerine tekrar indirdim ve kullanmaya başladım. Ve karşılaştığım bu sorun beni çileden çıkartmaya fazlasıyla yetti. hotmail'e giriyorum. Posta kutumdaki mailleri yan kutucukta görmek için tıklıyorum gelen maile. Mail bir türlü açılmıyor. Tıklamadan önce üzerine geldiğimde javascript yazdığından dolayı sorunun bundan kaynaklandığını düşündüm.

Ek: Yeni butonuna bastığımda o açılıyor. Ama o da sorunlu. Mail yazma kutusuna bir şey yazamıyorum. Aktif değil. Java ile ilgili bir problem mi var acaba diye düşündüm şimdi de.

Ek2: Normal firefox sorunsuz çalıştı. Opera daha felaket. Gelen kutusunu bir kez gösteriyor, bir daha göremiyorsun. Yani maile tıklama gibi bir durum hiç olmuyor.

Çözüm ne olabilir sizce?

Çağlar

@İhtiyar, Opera(hem beta hem normal) ve Minefield ile sorunsuzum. Sistemim 64 bit ve Wubi bence senin yeniden kurulum vaktin gelmiş. :)
We got a badass over here!

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Çağlar - 06 Ocak 2009 - 00:42:11
@İhtiyar, Opera(hem beta hem normal) ve Minefield ile sorunsuzum. Sistemim 64 bit ve Wubi bence senin yeniden kurulum vaktin gelmiş. :)

Windows'u bıraktıktan sonra format/yeniden kurulum kelimelerini sözlüğümden çıkarttım. Elbette bir çözümü vardır. Şimdilik beklemedeyim.