Sürekli yinelenen konum bulunamadı hatası yardım!!

Başlatan squee, 20 Aralık 2008 - 21:03:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

squee

[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9074/hatagg2.th.jpg[/img]

resimde görülen hata sürekli cıkıyor ok desem bile tekrar alt panelde beliriyo hata veren dosya alkislarlayasiyorum.com dan indirdiğim bi video dosyası dosyayı tekrar indirdim hata gider mi diye bu seferde mütemadiyen dosyayı açıyo tekrar tekrar.

Bu sorunu gidermek için ne yapabilirim?
yardımlarınız için simdiden tesekkürler...

heartsmagic

Dosyayı nasıl açmaya çalışıyorsun sen? Orada belirtilen konumda ben dizini göremiyorum. Kısacası 3051 ile başlayan dizin masaüstünde yok.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

squee

sorunda o zaten dosyayı ben açmaya çalışmıyorum. önceden yüklediğim sildiğim bir dosya sistem kendi açmaya çalışıyo hataya ok dediğin zaman tekrar açmaya çalışıyo misal aynı konuma aynı isimde dosya koyarsan dosya otomatik açılıyo kapatır kapatmaz tekrar açılıyo vs...

zeitgeist

Dosyayı oturum ayarlarından başlangıçta çalışacak programlara eklemiş olmayasınız?
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

squee

yok malesef ona da baktım ama baslangic oturum ayarlarıyka ilgili deil bir de dosya loop a girmiş gibi tekrar tekrar acılmaya calısıyo bitürlü çözemedim.

erginemr

Sağ üst köşede siyah bir dikdörtgen var. Sanki eskiden yüklü olan (ve başlangıçta çalışan) bir program artık silinmiş gibi. O nedir?

squee

Sağ üst köşedeki system monitor o sırada cpu pek çalışmadığından grafik cıkmamıs içinde

erginemr

Bu *.flv (YouTube) uzantılı dosya hangi programla açılıyor? Totem?

Oturumlarda bir de "oturumu kaydet" diye bir seçenek vardı. Bu seçenek, bu dosya açıkken seçilmişse, belki bir sonraki oturumda da aynı dosyayı açmaya çalışıyordur.