[Çözüldü] Windows kurdum, Linux'u açamıyorum

Başlatan bozkurtmanas, 17 Aralık 2008 - 21:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bozkurtmanas

arkadaslar  benim bilgisayarimda hem windows hemde kubuntu 8.10  var kullanıyordum dun windowsa format atmak durumunda kaldım su anda kubuntuyu acamıyorum grub on yukleyici  sildim herhalde format atarken kubuntumu yeniden yuklemeden acmanin bir yolu varmıdır ? veya grub on yukleyiciyi nasil tekrar yazabilirim su anda calısmıyor  multi boot icin programlar denedim fakat bu programlarda linux u goruyor fakat acmaya calıstıgım sonra dosya hatasi diyor ve  acılmıyor ne yapmaliyim saygılarımla   acil yardımlarınızı bekliyorum

bytan

Foruma hoşgeldiniz.
Lütfen önce arama yapalım.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,192.0.html
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

bozkurtmanas

hosbulduk ben linuxun yeni kullanıcılarındanım uzun arastırmalardan sonra kubuntuda karar kıldım ama acemi bir kullanıcı olarak bu basıma geldi simdi ne yapacam bilmiyorum format atmakta istemiyorum formatsiz bir yolu varmıdır ?

Xenophobia

Yukarıda arkadaş size ilgili yolu göstermiş. Oradaki linki tıklayıp, içerdiği adımları uygularsanız tekrardan kavuşabilirsiniz sisteminize.

bozkurtmanas

bozkurtmanas

Xenophobia

Forumda soru sormadan önce, yukarıdaki menülerden "Ara" kısmını kullanırsanız, sormadan bir çok sorunuza yanıt alırsınız.

Gözünüz aydın.

heartsmagic

Söylendiği gibi lütfen soru sormadan önce arama yapalım. Ayrıca başlık isimlerinde "lütfen yardım/acil yardım" gibi ifadeler kullanmayalım.

Sorun çözüldüğüne göre başlığı etiketleyip, kapatıyorum.

Not: Bu bir yazılım sorunu değildir. Bu nedenle Genel bölümüne taşıdım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.