firefox eklentilerim çalışmıyor

Başlatan tufan scothbrite, 13 Aralık 2008 - 01:30:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tufan scothbrite

Arkadaşlar firefox'un hiç bir eklentisini kullanamıyorum. Gerekli olan beş altı tane eklentiyi indirdim,ancak aktif olmalarına rağmen işe yaramıyorlar. Mesela video downloader var. Youtube'den video indirmek istiyorum ancak tık yok.

Download status bar çıkmıyor bile.

Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

heartsmagic

Hiçbir eklenti demişsin ancak bir eklentiden bahsetmişsin. Youtube zaten sabıkalı bir site, senin oraya giriyor olman video downloader'ın indirebileceği anlamına gelmez. Diğer çalışmayan eklentiler nedir? Firefox sürümün ne? Bu eklentiler sendeki sürüme uygun mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ironic

Tab mix plus'ı yüklediniz mi? Bende de benzer bir sorun oldu. Uzun uğraşlar sonunda sorunun TMP'den kaynaklandığını buldum. Eğer kullanıyorsanız "Etkisizleştir" yaparak deneyin.

tufan scothbrite

Tab mix kullanmıyorum.

Eklentilerim flashblock,pdf downloander,video downloader,download statusbar.

heartsmagic

Eğer cidden hiçbiri çalışmıyorsa hepsini iptal edip, teker teker ekleyerek kontrol etmeyi dene.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

erginemr

Ayrıca yer imlerini Yer İmleri menüsündeki araçlar ile yedekledikten sonra, ev dizinindeki gizli ".mozilla" klasörünün ismini değiştirmen ve böylece Firefox'un ayarlarını sıfırlaman, ardından kullandığın eklentileri yeniden yüklemen de faydalı olabilir.