[Arşiv][Çözüldü] Evince ile çıktı alamıyorum?

Başlatan kanzakande, 13 Nisan 2008 - 12:26:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kanzakande

Evince veya belge görüntüleyici ile çıktı alamıyorum. Adobe ile sorun yok, sebebi ne olabilir?
Teşekkürler.

hasansahin

Biraz daha bilgiye ihtiyaç olabilir. Hangi sürümü kullanıyorsunuz? hata mesajı nedir?
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.
Albert Einstein.

egitimist

Yazıcınızla başka programlardan çıktı alabiliyor musunuz? Print'e tıkladığınızda kopya sayısı vb. ayarların yapıldığı pencerede kullanmak istediğiniz yazıcı seçili mi? Eğer başka yazıcılar da kullanmışsanız diğer yazıcılar seçili duruma olabilir.

kanzakande

İlginize teşekkür ederim.
7.10 kullanıyorum, evince ve belge görüntüleyici sürümle birlikte yüklediklerim.
Herhangibir hata mesajı yok, print seçeneğini tıklayınca printer seçme sayfası açılıyor ama burada kilitleniyor; hiç hareket yok ve sonuçta yok. Ama adobe olsun, gimp olsun, open office olsun, firefox olsun yazdırma sorunu yok.

Teşekkürler

I am what I am because who we all are

Granma

kanzakande

heartsmagic

Evince'i konsoldan açıp, çıktı almaya çalıştığında bir bak bakalım hata döndürüyor mu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kanzakande

Konsoldan da açtım ama aynı sorun devam etti; yani print'i tıkladım, print sayfası açıldı ve kasılıp kaldı.

Granma

dün çıkan güncellemeleri yükleyip bir deneyin bakalım sorun çözülmüş mü?

kanzakande

Arkadaşlar Merhaba,
Aslında tek yaşadığım sorun bu değildi. Sonuçta cd ile 8.04'ü tekrar kurdum; bütün sorunlar çözüldü. Şimdi neredeyse 2 ay oldu ve hakkatten 8.04 mükemmel. Daha önce internetten upgrede yapmıştım. Sorunun nedeni bu imiş diyorum, zira internetten upgredi ile sorun yaşayan fakat cd ile sorunları çözülen sadece ben değilim. Acaba neden?

İlgilenen herkese teşekkürler.

Granma

sorun çözüldü yani? güncelleme ile ben sorun yaşamamıştım ama sorun yaşayan çok var