aman dikkat komutlar elinizde patlamasın

Başlatan sireno52, 22 Kasım 2008 - 00:53:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

arkadaşlar başlık için kusuruma bakmayın  bazılarınızın dikkatini çekmek istedim ben sürekli linuxmasasi.com`da takılıyorum  sürekli güzel haberler yazıyorlar şahsen ben çok beğeniyorum bir haber daha yazmışlar demiyeyim  haber kaynağı bulmuşlar konuyu burdan         http://www.linuxmasasi.com/haber/bu-komutlara-dikkat.html    okuya    bilirsiniz  neyseki bizim sitede  tecrübeli  vede deneyimli site yöneticileri var  bize yanlış bir kod vermezler  benim güvenim tam
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sireno52

(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

heartsmagic

sireno52

heartsmagic peki ben sana konu dışı bir soru soracağım benim  bir akadaşım var  diyebilirimki tambir bilgisayar kurdu geçenlerde bir programmı  bir yazılımmı desem bir şeyle uğraştı vede yaptıda  bu yaptığı şey   bizim gibi linux kullanıcıları üzerindede etkili olurmu sitesinin adresinide veriyorum  sitesinde bir video var ben gerçi tam anlamadım  ama siz benden daha çok tecrübelisiniz bu konuyu  siz daha iyi anlarsınız. (bu arkadaş şimdilerde virüsler  üzerinde çalışıyor.)  http://www.sametasar.com/default.asp?Display=14 

heartsmagic

Başlık farklı bir noktaya kaydı.
Bu konuda uzman değilim, hatta pek bilgili de değilim. Linux üzerinde tecrübeli olmak ne yazık ki bu konuları içermiyor. Fakat gördüğüm ve anladığım kadarıyla olay sistemle alakalı değil, kısacası bizi de etkileyebilir. Hoş, bu yeni bir olay değil. Daha önce de Cookie hırsızlığından bahsedildiğini görmüştüm, fakat bu kadar kolaysa vay halimize. Bu noktada aklıma Firefox ve Noscript gibi iki güzel uygulama geliyor.

İşi bilen birisi açıklama yaparsa daha güzel olur, fakat dediğim gibi başlık amacından saptı.