Audacious Ses Problemi

Başlatan spirit, 18 Kasım 2008 - 23:03:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

spirit

Mrb
Forumda yaptığım aramada çözüm bulamadım. Audacious u yeni kurdum ancak hiçbir parçayı daha çalmadı. Altta çalma listesine eklediğim parçalara tıklayınca süreyi 00.00 olarak gösteriyor ve çalmıyor.

Ekran görüntüsünü alta ekledim.

[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1649/ekrangrntswi3.th.png[/img][IMG]http://img143.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]
Dell Inspiron 6400 Core 2 Duo T7200-2gb
Ati X1400 256 mb Video Card
Bir ubuntu çek lucid olsun:)Az kaldi 2 yil aradan sonra bir format daha gelecek:)

FUBU

spirit

Ubuntuyu kurarken yapmıştım ama bir daha yaptım şimdi. Ne yazık ki yine çalmıyor.

Edit* Ses almıyorum derken hiç çalmıyor demek istiyorum. Yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum.
Bir ubuntu çek lucid olsun:)Az kaldi 2 yil aradan sonra bir format daha gelecek:)

ironic

Ses çıkışını ne olarak seçtiniz? alsa da 24 bit i seçince çalmıyor (ya da benim sistemden dolayı). Seçenekler > ses dizininden alsa ve 16 bit i seçerek deneyin. Son olarak arşiviniz ntfs disk üzerindeyse diski mount etmeden çalmıyor.

spirit

@ ironic evet asla 16 bit seçilmiş durumda ama çalmıyor. NTFS üzerinde değil şarkılar zaten ordakileri amarok ile çalabiliyorum.

Benim sistemimde acaba çelişen veya sorun yaratan programlar mı var? Çünkü daha önce audacious u yüklediğimde çalıyordu. Geçenlerde Program Sunumları bölümünde yer alan Ubuntu Cleaner Betiğini kullanmıştım o birşeyler silmiş olabilir mi?

ironic

sudo aptitude purge remove audacious ile auda'yı kaldırın. Home dizinindeki auda dosyasını da silin.

burdan auda paketlerini indirip baştan kurulum yapın. Umarım sorun hallolur.

spirit

@ ironic
Sorun hala devam ediyor ama vazgeçtim artık çalıştırmaktan.
Teşekkür Ederim Emeğin İçin.