Kablosuz Fare Tavsiyesi

Başlatan mbt28, 13 Kasım 2008 - 11:13:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mbt28

Kablosuz fare alacağım ama bilgisayarıma ek bir adaptör takmak istemiyorum. Mavidiş (bluetooth) fareler varmış, kullandığınız bana tavsiye edebileceğiniz armı? Birde mavibilgisayarda bir tane fare görmüştüm 8 ay pili gidiyormuş, ama mavidiş (bluetooth) değil. Böyle bildiğiniz fare varmı?

Intel

INCA IWM-356 Lazer kullaniyorum fiyati uygun ve ele iyi oturuyor. Hala almadiysaniz tavsiye ederim.

mbt28

Almıştım bir tane microsoft makaydı kampanya olduğu için 25 ytlye geldi oldukça makul bir fiyattı. Bir sebepten dolayı artık elimde yok usb fare kullanıorum.

iRoNMaSTeR

Mx Revolation Almayında ne alırsanız alın diyeceğim buna.
Hatta logitech olmayı versin bir zahmet eğer Windows kulu kölesi değilseniz.
G15 Klavye G9 Mouse MX Revo. ve VX Nanolarım var Hepside hem piyasanın en pahalı ürünleri hemde Logitechin en üst klasman ürünlerinden (idi en azından aldığım gün)
Lakin Lanet olası SetPoint olmadan bu cihazlar 5 dolarlık farelerden farksız.
Bununla beraber MX Revo 1 defa değiştirildi Çift Klick sorunu nedeniyle aradan 3-4 ay geçti yine başladı cift Klick problemi.
Bir gün ya çarpacam duvara ki 100 dolara yakın para vermiştim yada yollayacam yine servise kardeşim bana 10 dolarlık bir mouse yollayın üstü sizin olsun diye.
Windows ile kullanacaksanız G9 falan güzel ama Logitech firmasına toptan uyuz olmaya başladım. işin garibi geçen sene 1000 dolardan fazla ürün almışım bu firmadan şirkete.
Bizim paralar para değil Windowscuların parası para.

aynshtein

Logitech V450 Nano. Başkasına bakmana gerek yok :) 12 aya varan pil ömrü, puldan biraz daha büyük alıcısı ve 1000 dpi hassasiyetiyle muhteşem. Ergonomik ve kaliteli bir fare arıyorsanız Logitech'ten şaşmayın...
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/