[Çözüldü] Msn sayfasından mail gönderemiyorum

Başlatan omerismail, 12 Kasım 2008 - 16:07:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omerismail

msn.com dan yeni mesaj yazıp gönderemiyorum. ne yapmalıyım?
selamlar

Xenophobia

Mesela hangi tarayıcıyı kullanıyorsun, bunu başka bir tarayıcıda denedin mi vs?

omerismail

iş yerinde ie var oradan yapabiliyorum.
ubuntuda firefoks var. yapamadım.
diğerlerini denemedim.

Xenophobia

Firefox sürümün nedir, sistemin güncel mi? Flash Player vs gibi eklentileri görüntüleyebiliyor musun?

O sayfa haricinde başka sayfada bunu yaşıyor musun?

Komple tarayıcıyı kapatıp yeniden açmayı denedin mi? Sistemini resetledin mi bu olaydan sonra hiç?

immortal

Firefox flash plug-in'den kaynaklandığını düşünüyorum.

libflashsupport ve flashplugin-nonfree paketlerini kaldırıp tekrardan yüklemlisin.

omerismail

ubuntu-redristrect-extras yüklemesi yaptım. 8.10 dan 8.04 e dönmüştüm. fakat ofiste bulunan %95 full çekmesi gereken wirellesi görmüyordu belki güncelleme yapmadığımdandır. bende 8.10 u yeniden almanya adresinden indirdim. eski indirdiğim 698 mb gibi idi şimdiki 699 mb. kurdum.
film oynatıcı yine failed to connect stream hatası verdi. ses ayarlarından tamamını alsa yaptım. şu an denediğim ilk dvd yi çalıştırdı. ikincisinde ise açılmasına rağmen oynatmadı. 8.04 de yapmayan hatalar 8.10 da niye var? bunların bu yazdıklarımızdan haberleri yokmu? belkide bu hatayı kaç kişi yaşıyordur.
yine vlc kuracağım ve tüm dvd leri onunla açacağım.

msnye gelince sayfaya giriyorum. yeni mail diyorum. adresi ve konuyu giriyorum. sonra metin gireceğim yere hiç bir şey yazamıyorum. acaba firefoksa ie tabı eklesem faydası olurmu? yada kongreour mu kurayım. daha evvelden hastane randevu sayfasına giremiyorken kongreour kurmuştum. ssk randevularını oradan alıyordum.şimdi firefoksta yeniden denedim. yine giremedim. javascrip hatası veriyor sol alt köşede. opera da bu durum varmı?
ie tab, kongreour veya opera tavsiye bekliyorum. ssk sayfası msn maili gibi sorunlarım için
selamlar

Xenophobia

Opera kullanıyorum ben ve o sorunların hiç birini yaşamadım.

Sen de bunu denemeden bilemezsin.

Bence son sürümü indir ve kurup bir dene, sorun yaşayacağını pek sanmıyorum.

Burayı tıklayarak Opera'nın son sürümünü indirebilirsin.

omerismail

opera yı indirdim.
msn den mail yazabiliyorum
ssk sayfasında işlem yapabiliyorum

yanız şimdi bu sitede foruma cevap veremiyorum yanıtla teni konu gibi butonların olduğu şey yok
ne yapmalıyım

Xenophobia

Yok derken?

Etrafındaki şekil mi yok? Yoksa komple mi yok?

Bir ekran görüntüsü alıp koyar mısın foruma, oradan biz de görmüş olalım.

omerismail

sayfaya bir türlü resim yüklemeyi başaramadım.
açılan sayfada sıra sıra yazılar var. benim yazım sonra senin yazın gibi. pencere kenarında yanıtla,haberdar et okunmadı say gibi kutucuk olan bar var o hiç yok.
operada okuyup firefoksta yazıyorum

omerismail

alıntı değiştir sil haneleri de yok

Xenophobia

Buradan foruma nasıl resim ekleyeceğini öğrenebilirsin.

Ekle resmini ona göre bakalım.

omerismail

kullanıcı adını giriş yapmamışım çözüldü

omerismail

teşekkür edrim opera için
ayrıca vlc yükledim dvd taktığımda soruyor ne ile açayım diye vlc yi seiyorum rahat rahat seyrediyorum bu hatalar gidene kadar böyle idare edeceğim
selamlar

olaki

Selam,
Yani şimdi bu başlık şunu mu diyor...
Bill/Hotmail Opera'ya kıyak geçiyor, Firefox'a gıcık.  ;D

Mesele flashplugin mı?

Sypro

Bill muhabbetleri uzar gider, browserların hepsinin kendine göre artı ve eksi yönleri var, sonradan yapılan eklentiler ile belirli oranda çözülen problemler olduğu gibi çözülmeyenler de illa ki olacaktır.
Yukarıda gördüğüm sorunun bir şekilde çözüldüğü ve kişi tarafından çözüldü diye etiketlendiği, o yüzden konuyu dağıtmamak adına kilitliyorum.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."