adobe flash playerda sorunmu var

Başlatan tubuntu, 09 Kasım 2008 - 06:53:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tubuntu

ubuntu 8.10 kurduktan sonra kendi web sitemdedeki videolari oynatamaz oldum firefox ta ayni sey xb icinde gecerli oldu bunun nedeni olarak ikisindede  adobenin 10 versiyonuna bagladim cunku evdeki diger bilgisayardaki ubuntu 8.04 kurulu ve flash olarak 9 versiyonu kullaniyor  ve videolari aciyor  xb icin 9 versiyonu geri kurunca heman duzeldi ubuntuda 9 versiyona nasil geri donebilirim yada 10 versiyondaki bu hata nasil duzelir

maxspacemax

Alıntı yapılan: tubuntu - 09 Kasım 2008 - 06:53:18
ubuntu 8.10 kurduktan sonra kendi web sitemdedeki videolari oynatamaz oldum firefox ta ayni sey xb icinde gecerli oldu bunun nedeni olarak ikisindede  adobenin 10 versiyonuna bagladim cunku evdeki diger bilgisayardaki ubuntu 8.04 kurulu ve flash olarak 9 versiyonu kullaniyor  ve videolari aciyor  xb icin 9 versiyonu geri kurunca heman duzeldi ubuntuda 9 versiyona nasil geri donebilirim * ya da 10 versiyondaki bu hata nasil duzelir

Hata daha başka bir başlıkta güncellemeler ve ek depoların eklenmemesi olarak belirtilmiş. Extra depolar açık mı? Güncellemeler tam mı? Bu başlığı takip ediniz.
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,417.0.html
Ayrıca;
Eğer istenirse Synapticten flashplugin-nonfree paketini kaldırabilir ve istediğiniz Flash Player sürümünü yükleyebilirsiniz. Buna gerek olduğunu düşünmüyorum. 

tubuntu

smf-dec 0.8.0 Play Flash content yukledim duzeldi adobe 10 halledemedim sorunu tesekurler

maxspacemax

Alıntı yapılan: tubuntu - 10 Kasım 2008 - 18:06:12
smf-dec 0.8.0 Play Flash content yukledim duzeldi adobe 10 halledemedim sorunu tesekurler

swfdec sende sağlam çalışıyor mu ? Verim alabiliyormusun.

tubuntu

tam olmasada adobenin son surumundeki sorunu halledemedim bazi videolari acip bazi videolari acmama sorunu suan bana yeterli ama yavas geldi