[Çözüldü] xmms gtk 2.14.4 problemi

Başlatan Çağlar, 02 Kasım 2008 - 23:35:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çağlar

gtk+ 2.14.4 paketini sırf xmms istedi diye interpid e kurdum temalarım gitti yetmedi ikinci hard diskim gitti şu anda standart human temasını kullanamıyorum ne yapmam gerek lütfen yardım edin.
We got a badass over here!

erginemr

Temalarınız söyle güzel, böyle güzel dedik, nazara geldiniz! Size bir adet KNazar lazım. :D

Temiz Intrepid kurulumunda Synaptic'ten isminin içinde GTK bulan dosyaların bir listesini çıkarttım:
Alıntı Yapsudo apt-get clean
sudo apt-get update
sudo apt-get install openoffice.org-gtk apport-gtk gtk2-engines gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf hwtest-gtk jockey-gtk libcanberra-gtk-module libcanberra-gtk0 libgtk-vnc-1.0-0 libgtk2-perl libgtk2.0-0 libgtk2.0-bin libgtk2.0-cil libgtk2.0-common libgtkglext1 libgtkhtml-editor-common libgtkhtml-editor0 libgtkhtml2-0 libgtkhtml3.14-19 libgtkmm-2.4-1c2a libgtksourceview-common libgtksourceview1.0-0 libgtksourceview2.0-0 libgtksourceview2.0-common libgtkspell0 libtracker-gtk0 python-gtk2 python-gtkhtml2 python-gtksourceview2 scim-bridge-client-gtk scim-gtk2-immodule software-properties-gtk transmission-gtk xdg-user-dirs-gtk

Listedeki paketlerden bazıları (transmission, openoffice, vb.) konuyla alakasız ama olsun. Bu komutu çalıştırın, eğer bütün paketler zaten kurulu uyarısı alırsanız, bir de "sudo apt-get install ..." yerine "sudo aptitude reinstall ..." komutunu deneyin. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Umarım düzelir.

Çağlar

Daha iyisini yaptım komple format attım hocam yine de teşekkürler xmms deb paketlerinden kurulabiliyor kuracak arkadaşlara da yardımım dokunsun :)

Tema tasarımlarına başladım hocam yine intrepid e özel bir tema yakışır şimdi :D
We got a badass over here!

erginemr

He he, huylu huyundan vazgeçmez diye boşuna dememişler. :) İyi tasarımlar o zaman...

Başlığı etiketleyip kapatalım.