Rhythmboxda dizin içeriğini görüntüleyemiyorum!

Başlatan tragedy10, 31 Ekim 2008 - 23:15:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tragedy10

Music>>>Import Folder veya Import file yolunu izlediğimde aşağıdaki hatayı veriyor;

Alıntı YapThe folder contents could not be displayed
Operation not supported

Ve gerçekten görüntüleyemiyor. Devam ettiğimde dosyalar silik gözüküyor. Seçim yapılamıyor.

Neden böyle birşey yapabilir ki?

utferd

Dizin olarak örneğin diğer harddisk parçalarından birini görüntülemeye çalışıyorsanız ve o disk bölümü mount edilmemişse, ondan ötürü olabilir diye düşünüyorum. Bende aynı hatayla karşılaştım, fakat bunun genel fakat önemsiz bir hata olduğunu düşünüyorum. Çünkü soldaki dizin ağacından bütün dizinleri görüntüleyebildim.
utferd.wordpress

ihtiyar said

Alıntı yapılan: tragedy10 - 31 Ekim 2008 - 23:15:45
Music>>>Import Folder veya Import file yolunu izlediğimde aşağıdaki hatayı veriyor;

Alıntı YapThe folder contents could not be displayed
Operation not supported

Ve gerçekten görüntüleyemiyor. Devam ettiğimde dosyalar silik gözüküyor. Seçim yapılamıyor.

Neden böyle * bir şey yapabilir ki?

Öncelikle benim Rhythmbox Türkçe. Bu hatayla daha önce karşılaşmış ve çözüme ulaşmıştım lakin hatırlayamadım. Hatayı tekrarlamaya çalıştım ama başaramadım. Tek parça çalıştırmayı denediniz mi?

tragedy10

İngilizce olarak kurdum ubuntuyu.
Neden anlayamadım ama şu anda düzeldi.
Tek parça çalıyor, sorun yok.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: tragedy10 - 31 Ekim 2008 - 23:41:14
İngilizce olarak kurdum ubuntuyu.
Neden anlayamadım ama şu anda düzeldi.
Tek parça çalıyor, sorun yok.

Sorununuz çözüldü ise tamam ama nasıl çözüldüğünü bilsek iyi olurdu. Aynı sorunu yaşayabilecek arkadaşlara örnek olurdu. Şu anda söylediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz artık, değil mi?

tragedy10

Tam olarak nasıl olduğundan emin değilim.
Tekrardan denemeden önce yaptığım tek işlem şuydu:

Tercihlerden müzik başlığı altığındaki yeni dosyalar için kütüphanemi takip et seçeneğini işaretlemek
Yeniden denediğimde böyle bir uyarı vermedi.
Gerçekten sorunu o mu çözdü diye kütüphaneyi takip et seçeneğinin önündeki tiki kaldırıp tekrar denedim. Fakat hatayı yine vermedi.
Gerçekten çözüm olup olmadığı konusunda emin değilim bu nedenle. Fakat aynı sorunla karşılaşanlar deneyebilir.

Cevaplar için teşekürler.

ihtiyar said

Açıklama için teşekkürler. Çözüldü diye etiketlemiyorum. Böyle kalsın. Belki aynı sorunu yaşayıp, bilinçli bir şekilde çözüme ulaşan bir arkadaş olursa yazar. :)