müzik çalar problemi

Başlatan edinium, 26 Ekim 2008 - 19:58:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

edinium

müzik çaları kapatıp açtığımda müzikler çalmıyo yardım istiyorum (mp3lerim ntfs hdd'de)

Çağlar

Müzik çalar dediğiniz hangisi tam olarak?
We got a badass over here!

edinium

serdar

mp3 dosyalarınızın bulunduğu partisyon ubuntunun açılışında otomatik olarak bağlanmıyor olabilir. ntfs partisyonların açılışta otomatik olarak bağlanması ile ilgili bilgi forumda mevcut.

edinium

evet onları okmuştum ntfs3g'de yükledim nedense olmadı ancak bilgisayarı yeniden başlatığımda oluyo  :-\

edinium

tek problem müzikte deil,mesela vlc playerden film seyredip kapatığımda da oluyo anlamadım  :-[

Çağlar

Sanırım sadece sanırım yanlız bu ntfs3g kendini kapatmıyor sistem gözlemcisi ile kapatıp denermisiniz. Manual kapatın.

ironic

Başlangıçta kendiliğinden ntfs bölümlere bağlanmıyorsa oynatıcıları açmadan Yerler menüsünden arşivinizin olduğu ortamı seçin. Masaüstüne kısayol da atar. Daha sonra oynatıcınızı açabilirsiniz.

edinium

normalde kapatığımda sistem yöneticisinde hala çalıştığını gösteriyor ancak manual kapanıyor neden?link olayını yaptım çalışıyo teşekkürler..

Çağlar

Bu konuda pek bilgim yok ancak ntfs3g yi tekrar kurmanız faydalı olacaktır synaptic ile tamamen kaldırıp tekrar kurun bir daha deneyelim.