[Çözüldü] Firefox saçma davranıyor...

Başlatan tufan scothbrite, 26 Ekim 2008 - 19:01:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tufan scothbrite

Çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım. Firefox saçmalıyor.

Mesela artık tekrardan açtığımda daha önceki oturumu açmıyor. Başlarken ubuntu ile ilgili bir siteye bağlanmıyor.

Sık kullanılan listelerim yok oldu. Ama şifrelerim,kullanıcı adlarım duruyor. Mesela foruma direk girebildim.

Ctrl+t yaptığımda yeni sekme açılıyor ancak açılan yeni sekmedeki internet çubunda başka sitenin adı otomatik olarak yazıyor. Örneğin şimdi ubuntu forumdayken yeni sekme açsam açılan sekme ubuntu forum olucak.

Google'da arama geçmişim var ama firefox'da yok oldu.

Nasıl geri dönebilirim?

erginemr

Bence en iyisi ev dizinindeki Firefox klasörünü (.mozilla olabilir) silerek ayarları sıfırlamak...

Raynold

aynı sorunla bende karşı karşıyayım ev dizini dediğiniz neresidir ?  : )

bytan

/home/kullanıcı_adı olarak tanımlanan yer, sizin ev dizininizdir.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

Raynold

tahmin etmiştim :) ehehe  ama içindeki herhangi bi klasörde firefoxla ilgili birşey bulamadım ? :)

budun

penceredeki görünüm menüsünden gizli dosyaları gösteri seç. .mozilla klasörü içinde firefox diye klasör var. Silinecek olan o.
Levent

Raynold

ehehe teşekkür ederim sorun düzeldi... sorularım biraz fazla temel biliyorum : ) kusra bakmayın...

budun

Alıntı yapılan: Raynold - 16 Şubat 2009 - 23:40:18
ehehe teşekkür ederim sorun düzeldi... sorularım biraz fazla temel biliyorum : ) kusra bakmayın...

İnsan sora sora öğreniyor, özür dilemene gerek yok. Hem böyle temel sorular sayesinde ben de insanlara yardımcı olabilmiş oluyorum. Bu da beni mutlu ediyor.
Levent