[Çözüldü] Amsn'in, yazışırken farklı font renkleri uygulaması !!!

Başlatan opusxx, 25 Ekim 2008 - 03:39:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

opusxx

Amsn de yazışırken hep farklı renkler ile mesajımı gönderiyor. Bir türlü ayarlayamadım. Seçeneklerden yazı tipini değiştirdim fakat nafile. Yine seçeneklerden başka bir ayar varmı diye baktım fakat onuda anlayamadım.

İşin aslı bu olay yeni skinler yükleyince başıma geldi. Forum'dan aradım yok. Ya da gözümden kaçmış olabilir şimdiden en büyük özürlerimi sunarak acil ardımlarınızı bekliyorum   ::)

Yine de açıklama gereği hissediyorum gözümü çok korkuttunuz :) bu forumda arama olayı yüzünden :D. Bu ilk sorunum değil 14-15 sorunumu sitenizden forumlarda arama yaparak hallettim. Gerçekten iyi bir site. Daha uzun süre başarılar dileğim ile ...  ;)
nVidia GeForce 8600 GT (512)
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+  1024 ram,

erginemr

Alıntı yapılan: opusxx - 25 Ekim 2008 - 03:39:33
...
Yine de açıklama gereği hissediyorum gözümü çok korkuttunuz :) bu forumda arama olayı yüzünden :D. Bu ilk sourunum değil 14-15 sorunumu sitenizden forumlarda arama yaparak hallettim. Gerçekten iyi bir site. Daha uzun süre başarılar dileğim ile ...  ;)

Bu kunuda sizi bayağı korkutmuşuz anlaşılan. Aslında biz öyle kötü insanlar değiliz. Muhahaha.  >:(  ;D

Amsn konusunda, kullanmadığım için yardımcı olamayacağım ama eminim pek çok arkadaş yardım edecek ve sorunu çözüme kavuşturacaktır. Foruma tekrar hoşgeldiniz.

opusxx

Sizde saolun. :)
Hala Amsn de ilk okul bebeleri gibi rengarenk yazılar ile chatleşmekteyim imdat  :P

Aslında bi skinleri kaldırıp yeniden denemek geldi şimdi aklıma olmadı Amsn yi kaldırıp yeniden kurucam. Düzelir ise haberdar ederim. Yinede bu kaldırmalar olmadan bir çözüm bilen varsa memnun olucam. Vakit az. 
Saygılar
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )

erginemr

Amsn'in ev dizini içinde nokta (örn: .amsn) ile başlayan gizli bir ayar klasörü ya da dosyası olabilir. Nautilus'da (dosya gezgini) ev dizininizi bir açıp Ctrl+H ile gizli dosyaları görüntüleyin ve bir bakın bakalım, amsn ayarları nerede tutuluyor. Bulursanız bu dosya ya da klasörü silerseniz, amsn kendini sıfırlayacak ve muthemelen bu sorundan kurtulacaksınız.

matrax_41

Eklentilerde farklı renkte yazı kullan gibi bir eklenti olabilir.kopete de vardı benim başıma gelmişti amsn de var mı emin değilim ama bir bak

opusxx

upss... Amsn eklentilerini yedeklemek için alırken yanlışlık ile kes yapıştır yapmışım. Yani sizin dediğinizi yapmış oldum :D Her şey düzeldi.
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )