/etc/init.d/rc: 317: sed: not found

Başlatan keretta, 10 Ekim 2008 - 19:07:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keretta

Merhaba arkadaslar

ubuntuyu acilirken yani o loading cubugu gidip gelirken ekran karariyor ve basliktaki hata geliyor ekrana. Bu hata durup dururken ortaya cikmadi.
Buradaki konuda bahsettigim hatayi cozmek icin yine ayni cozumu tekrarladiktan sonra bu hata meydana geldi. yani yeniden baslattiktan sonra bu hata meydana geldi.

suan live cdden yaziyorum ne yapabilirim.

keretta

Yardımcı olabilecek bi' insan evladı?

heartsmagic

Durumun acileyitini anlıyorum ancak sen de hafta sonu olması hasebiyle kimsenin olamama ihtimalini göz önünde bulundurup lütfen biraz daha sabırlı olmaya bak.

Ubuntuforums der ki bu hata eksik inmiş bir ISO'dan kaynaklı olabilirmiş. İndirdiğin ISO elindeyse bir kontrol edebilirsin. Bir önceki hata da zaten pek normal değildi. Eğer ISO'dan eminsen şimdilik söyleyebileceğim bir şey yok.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

foma

Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

keretta

Alıntı yapılan: heartsmagic - 11 Ekim 2008 - 14:55:17
Durumun acileyitini anlıyorum ancak sen de hafta sonu olması hasebiyle kimsenin olamama ihtimalini göz önünde bulundurup lütfen biraz daha sabırlı olmaya bak.

Ubuntuforums der ki bu hata eksik inmiş bir ISO'dan kaynaklı olabilirmiş. İndirdiğin ISO elindeyse bir kontrol edebilirsin. Bir önceki hata da zaten pek normal değildi. Eğer ISO'dan eminsen şimdilik söyleyebileceğim bir şey yok.

Anladım tekrar format göründü sanırım. Anlamıyorum bu kaçıncı format atışım gına geldi artık. Birşey de yapmıyor bilgisayara kaç yıldır pc kullanan birisiyim fakat normal şeyler olmuyor. Windows'a dönmek de istemiyorum ama herşey güzel giderken bu tür hatalar yüzünden format atmak inanın hoş değil. Neyse yeni bir iso indirelim bakalım.

@foma; nvidia değil

foma

1 saatten fazla aradım ama senin sorununa çare olacak bir şeye rastlamadım.Sadece hatalı isodan kurulum yapanlar ve nvidia kartlarda çift monitör kullananlar karşılaşmış bu hatayla.
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

erginemr

Alıntı yapılan: foma - 12 Ekim 2008 - 01:12:56
1 saatten fazla aradım ama senin sorununa çare olacak bir şeye rastlamadım.Sadece hatalı isodan kurulum yapanlar ve nvidia kartlarda çift monitör kullananlar karşılaşmış bu hatayla.

+1  :(

keretta

Alıntı yapılan: erginemr - 12 Ekim 2008 - 10:39:57

+1  :(

Teşekkür ederim, Allah razı olsun.

Bundan sonra yapılabilecek şey yeni bir iso indirip format atmak başka çare yok. Tekrar teşekkür ederim uğraştığınız için.

munirekinci

ISO'yu indirdikten sonra bütünlük kontrolüde yapın bence. Kolay gelsin.