msi vr 330 x notebook ta ubuntu 8.04 kilitlenme sorunu

Başlatan laforgue, 28 Eylül 2008 - 02:54:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

laforgue

msi vr 330x model dizüstü bilgisayarıma ubuntu 8.04 kurdum ama makina arada kendi kendine kilitleniyor. ne mouse ı ne de klavyeyi kullanamıyor bilgisayarı resetlemek zorunda kalıyorum. bilgisayarıma wine uygulaması kurmadım, sadece compiz fusion uygulaması kurulu ama compizi kurmadan öncede aynı sorun vardı. internete bağlantı sorunum olduğu için güncellemelerin tamamını yükleyemedim bununla ilgili olabilirmi bu sorun.

heartsmagic

Sistem kayıtçısı vardır menülerde, tam kilitlenme anında bir hata mesajı görebiliyor musun?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

laforgue

ağ ayarlarımı yaparken ubuntu yine çöktü sistem günlüğünün linkini veriyorum. 9:45 te çöktü makina
http://rapidshare.com/files/149472123/kilitlenme_guenluek.rar.html

heartsmagic

Pek önemli bir şey göremiyorum ben. Halihazırda bulunan bir böcekteki benzer mesajlar gibi ancak o böcekte sistem çakılmasına dair bir şey yazmıyordu.

laforgue

artık internet bağlantımda olduğuna göre tüm güncellemeleri yükleyeceğim, eğer güncellemelere rağmen sorun devam ederse yeniden yazarım.

laforgue

merhaba tüm güncellemeleri yüklediğim halde kilitlenme sorunu devm ediyor. sizce ne yapmalıyım, ubuntuyu  yeniden mi kurmalıyım?

heartsmagic

Ben kayıtlardan bir şey çıkartamadım. Diğer tecrübeli arkadaşlar da bir bakarsa fena olmaz.