Günde ortalama kaç saatiniz bilgisayar başında geçiyor?

Başlatan Eren, 13 Eylül 2008 - 23:33:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1- 3 saat arası
28 (11.2%)
3- 6 saat arası
56 (22.3%)
6 - 8 saat arası
56 (22.3%)
8 - 12 saat arası
50 (19.9%)
12 saatten dazla
61 (24.3%)

Toplam Oy Verenler: 92

eren

Yorum yazabilirsiniz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

OKAN

Bu aralar staj raporuyla uğraştığım için bilgisayar başında çok fazla vakit geçiriyorum. Normalde 2-3 saat arası bilgisayar başındayım.

ihtiyar said

12 saate yaklaşıyor bugünlerde. İş başındayken zaten bilgisayar başında oluyorum. İşten sonra da foruma devam edince saatler hayretle beni izliyor. :)

erginemr

ihtiyar Said gibi benim de iş günüm bilgisayar başında geçiyor. Hep iş hep iş olamayacağı için de, arada bir kaçamak yapıp foruma bir göz atmadan edemiyorum.  :P

komikimben

Alıntı yapılan: erginemr - 14 Eylül 2008 - 00:35:30
arada bir kaçamak yapıp foruma bir göz atmadan edemiyorum.  :P

Emrah kardeş senin bu aralar ve kaçamaklar bayaaa uzun sürüyor anladığım kadar. Ama sor "Bundan rahatsız mısın Ali?" diye, cevabım kesin ve net "HAYIR"

erginemr

Alıntı yapılan: komikimben - 14 Eylül 2008 - 02:52:16

Emrah kardeş senin bu aralar ve kaçamaklar bayaaa uzun sürüyor anladığım kadar. Ama sor "Bundan rahatsız mısın Ali?" diye, cevabım kesin ve net "HAYIR"

Hehe, sağ ol Ali. ;D Arada bir ölçüyü kaçırdığım doğru. İnşallah başıma bir şey gelmez.  :o

ebubekirs

Bizim de işyerinde "internet istatistikleri" raporu geldi geçen gün, ubuntu-tr.net 5700 tıklama ile birinci sıradaydı :) Refresh yapınca da tıklama oluyor herhalde. Yoksa 5700 kere tıklayıp 3 tane başlığa cevap yazdıysam yuh bana :D
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim

olaki

Merhaba,
Kendimi şu anket 'paketlemelerine' bir türlü yerleştiremem..  ::)
Bilgisayarım genelde 8-10 saat açıktır.. ama ben 2-4 saat başındayımdır.
Seçenekler neye göre yazılır bilmem; '1-3'ten sonra niye '2-4 saat' gelmez.
Örneğin.. '3-6 saat' sınıfına girmek beni rahatsız eder.   8)
Sağlıcakla..

atomkarinca

@olaki, 1-3 ve 2-4 saat dilimleri olsaydı 2-3 saat bilgisayar başında duranlar hangisini seçecekti?

olaki

Alıntı yapılan: atomkarinca - 14 Eylül 2008 - 13:41:49
@olaki, 1-3 ve 2-4 saat dilimleri olsaydı 2-3 saat bilgisayar başında duranlar hangisini seçecekti?

Tabii ki bu işin/inceltmenin sonu yok.
Demek ki... mesajımın ilk iki cümlesinden sonrası lazım değilmiş.
Sağlıcakla.

komikimben

Alıntı yapılan: erginemr - 14 Eylül 2008 - 09:41:10
Alıntı yapılan: komikimben - 14 Eylül 2008 - 02:52:16

Hehe, sağ ol Ali. ;D Arada bir ölçüyü kaçırdığım doğru. İnşallah başıma bir şey gelmez.  :o

Allah korusun kardeşim. Benim zamanın da gözümde batma oluyordu. Doktora gittim iltahap kapmış. Nedeni ise gözlerim yorulmuş ve mikroplara karşı direncini kaybetmiş.

davuthan

36 üye katılmış devamını bekliyoruz arkadaşlar bütün forum üyelerinin ne kadar bilgisayar başında durduklarını merak ediyorum aslında bir istatistiksel rapor hazırlıycam forumda da yayınlıycam bakalım ne sonuçlar çıkıcak :)
www.davuthanyaman.com ~ Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol

s1bernet1k

Her seferinde bilgisayar başına geçtiğimde, bu gün erken kalkacağım diyorum. Sonra bir bakıyorum sabah olmuş :D
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

eren

Alıntı yapılan: s1bernet1k - 20 Eylül 2008 - 15:15:13
Her seferinde bilgisayar başına geçtiğimde, bu gün erken kalkıcam diyorum. Sonra bir bakıyorum sabah olmuş :D

:D
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

MURATSPLAT

Üniversite  ve sosyal yaşam yüzünden bu aralar sınırlama getirdim kendime ...

Sınırlamadan önce 10-12 di .. Bu aralar 6-8 saat takılıyorum...
Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

York

Hafta sonları 8-10 saat, hafta içi 2-4 saat arası.

ArdentAnarchY

Günde ortalama 15 saat bilgisayar başındayım.
Bu 15 saatin 10 saati şirkette Windows Xp ile geçiyor, 5 saati ise evde Ubuntu Studio ile geçiyor.
Tabi hafta sonları 15 saat Ubuntu'ya kalıyor.
Hoş Ubuntu kullanmaya başlayalı daha 1 hafta oldu.

Çağlar

Beni bilen bilir ne demeliyim :D Günlerce, aylarca, ...
We got a badass over here!

Xenophobia

Çok saatim geçiyor, acilen kurtulmalıyım bu durumdan.  :-\

silverdevil

YAKINMAMA BAKMAYIN GÖNLÜMDEKİ YARADAN
MUTLULUK SOFRASINDA BENİMDİR ASLAN PAYI
FERYAD-I FİGANIMA ÖDÜL VERDİ YARADAN
AŞKIMA ÂŞIK ETTİ BİR ORHAN GENCEBAYI...

garafatma

Sabah işe geliyorum, ubuntu-tr yi açıyorum, işlerimi hallediyorum. günlük çalışma saatim standart 10 saat, ancak mesailer ile birlikte 13 saat oluveriyor. eve gidiyorum, ubuntumun karşısına geçiyorum, 4-5 saat kadarda onun başındayım. haftasonu bir gün geziyorum, evde olduğum her saniye başı ubuntumun karşısındayım. hergünüm böyle zevkli güzel :)

yaşlanınca 15 numara gözlük kullanıcam ama yapıcak bişey yok, ekmek parası :P
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

Gimp Uzmanı

Bilgisayar kullanmak dışında farklı uğraşlar edinmek istiyorum. Mesela kitap okumak gibi.

efa

12 saatten fazla.kimi zaman 13 saat kimi zaman 18 saat bilgisayar başında oluyorum.iş zamanı sürekli bilgisayar başındayım.işten çıkınca da evde biraz özel takılıyorum(oyun,chat vs..) gece yatmadan önce de gece haberlerine bakıyorum bilgisayarda.

erginemr

Alıntı yapılan: Gimp Uzmanı - 12 Ocak 2009 - 08:59:17
Bilgisayar kullanmak dışında farklı uğraşlar edinmek istiyorum. Mesela kitap okumak gibi.

%100 katılıyorum. Eskiden tam bir kitap kurduydum. Bilgisayar, beni bu güzel alışkanlığımdan uzaklaştırdı.  :-[