rar açarken şifre soruyor

Başlatan davuthan, 12 Eylül 2008 - 00:59:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

davuthan

Arkadaşlar, torrentten bir film indirdim. Şifre olmamasına karşın benden şifre soruyor. Bunu neden yaptığı hakkında bi fikri olan var mı?
www.davuthanyaman.com ~ Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol

eren

İndirdiğiniz dosya şifreli ise açmaması normal. Ayrıca indirdiğiniz film umarım açık kaynak kodludur  ???
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

munirekinci

davuthan

film in uzantısı xvid bildiğim kadarıyla açık kaynak kodlu ayrıca şifrede yok ama şöle bişey var ben rar dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkar diyordum daha sonra unrar olayını keşfettim konsoldan rar paketlerinin olduğu dizine girip
unrar e dosyaadi.rar
yazarak çıkarttı ama bu sefer sorunsuz bi şekilde çıkarttı acaba görsel olarak neden şifre soruyor sorunum çözüldü ancak bu durumun sebebini anlayamadım

eren

Hardy Heron altına hatayı tekrar edemedim. Ark kullanıyorum, ark ile denediniz mi?
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

davuthan

yok hardy de halen vermeye devam ediyor birtde az önce bişey farkettim bir başka filmde de unrar 25. dosyada crc hatası var dedi sonra komutu tekrar çalıştırdım bu sefer sorunsuz bi şekilde açtı sanırım bu yazılımların stabilite sorunları var