Kiba-dockta Web tarayıcı sorunu

Başlatan UBUNTUNA, 30 Mart 2008 - 11:00:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UBUNTUNA

Arkadaşlar ben kiba-dock kurdum dün akşam. Firefox başlatıcısını dock'a ekledim. sonra docktan bir açtım firefoxu açılış sayfama girmeden şu adrese giriyor. ( http://0/ ) ama uygulamalar menusunden açtığımda sorunsuz olarak açılış sayfama giriyor. dedimki acaba firefoxtamı problem operayı kurdum sorun ondada var. bu yuzden başlık web tarayıcı sorunu olarak şekillendi. yardımcı olabilecek veya fikri olan var mı acaba..

Sypro

dock üzerinden açtığınız firefox'un ayarlarını kontrol ettiniz mi bi farklılık gösteriyor mu?
bildiğim kadarıyla cairo dock üzerinde falan hazır geliyordu, kiba dock u bi kere denedim çok kaba geldi, ayarlarının falan nasıl olduğu hakkında bilgim yok; ama dediğim gibi bi ordan açtığınız tarayıcının ayarlarına bakın.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

SoulSmasher

kibada ben de benzer sorunlar yaşadım, sonra awn curves e geçtim (awn-avant window navigator) ün modlanmış versiyonu
tavsiye ederim

Sypro

avant'a +1.
kiba, cairo ve awn denedim. awn aralarında bariz farka sahip. tek sorun işlemciyi çok yordu bende. sürekli kullanım %90-100 arasında oluyor açtığımda :)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."