Yedeklediğim Klasörü Göremiyorum

Başlatan aknkrds, 29 Ağustos 2008 - 22:49:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aknkrds

Sistemimde Vista kullanıyordum. Ayrıca Ubuntu. Vistadaki sorunlardan ötürü temiz format atmak istedim. Önce bilgilerimin olduğu bölüme dokunmadım ama ilk kurulum başarısız olup yeniden kurmak istediğimde D bölümünün C olarak göründüğünü görünce temiz format atmak için Live-CD Ubuntu 7.10 ile sistemi açtım ve canlı cd üzerinden tüm belge ve dosyalarımı harici diskime kopyaladım. Daha sonra temiz XP kurulumu yaptım ve diskimi takım açtığım klasöre bakmak istediğimde sistem bana "Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda" diye bir uyarı verdi. Bende belki XP'nin sorunudur diye ubuntu live cd ile sistemi başlattım ve ondada bu klasörün içine girmek istediğimde benzer bir hata verdi. Klasör içine girebildim ama hiçbir dosya görünmedi için. Şimdi tüm belge ve dosyalarım bir klasörün içinde ama ben o klasöre giremiyorum. Lütfen bana yardım edin :(

ebubekirs

Klasörün özelliklerine girdiğinizde boyutunu 0 olarak mı gösteriyor ? Ya da içinde dosyalarınızın olduğuna emin misiniz ?
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim

heartsmagic

Bu durumda harici diskten şüphelenmek lazım. İki sistem birden sıkıntı var diyorsa ne yazık ki sorun donanımsal ya da bölüm tabloları ile ilgili bir şey olabilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.