[Çözüldü]güncelleme sonrası sistem problemi

Başlatan MEOMAN, 29 Ağustos 2008 - 21:32:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEOMAN

ultimate edtion kurdum 5 gün falan oldu ayarları falan yapıyordum sistemin pek zamanım olmuyo iş nedeni akşamları bakabiliyorum biraz önce sağ altta güncelleme var  yandı güncelledim reset attım pc ye açıldığında ise ses yoktu ses konturolu öğesi bulunamadı yazıyor. :-\
bişey daha dikkatimi çekti misal firefox tada problem oluştu oturumları şifreleri hatırlamıyor  geri sayfalarda aynen garip bir hal haldı ubuntu bir fikri olan varmı yardım için tşk ederim şimdiden bir iki bişi daha eklim dedim çıkış tuşuna basınca kapatimmi vs menüsü geliyordu o da gitmiş hiç açılmıyo cairo clock sağlam çaşışıyordu çalışımıyor bunlar görünen sanırım sistem zarar gördü anlayamadım ama ne diim hayırlısı :(
Mazidenbiri

erginemr

Aslında yeniden kurulum forumda pek tavsiye edilmez, ama sistemi yeni kurmuş olduğunuz ve yaşadığınız sorunların çokluğu ve çeşitliliği göz önüne alındığında, yeniden kurulum yapmanız en iyi çözümmüş gibi görünüyor. Yani, Ubuntu'yu tekrar kurun.  ;)

heartsmagic

Güncellemeler yarıda kalmış olmasın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

MEOMAN

bilemiyorum bitti gibi idi geri yükleme de yok mecbur format artık ultimate editon gördüm güzel  :D
ubuntu 8.04 kurcam orjin artık ne yaptıysam olmadı anlamadım vala ::)
yinede kurtarmam için bir altarnatif varsa sevinirim tşk
Mazidenbiri

erginemr

Yeniden kurulum yaptıktan ve güncellemeleri başarıyla yükldikten sonra sistem yedeği almak isterseniz:
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=2618.0

MEOMAN

sanırım uptade sırasında bir problem oluşmuş 10 gb yer ayırmıştım dolmuş garip ama öle format attım ubuntu 8.04 kurdum tşk  :D
Mazidenbiri